Třinec – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Sparta – Olomouc 3:1 (kon.) | K. Vary – Slavia 4:2 (kon.)
Vítkovice – Liberec 2:3 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Litvínov – Zlín 5:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
HC Slavia Praha
Neděle 28.09.2014, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga

Je tu konec dnešního utkání. Dá se říct, že po dobu celého zápasu tahali hosté za kratší konec, ale faktem je, že Slavia byla ve druhé třetině aktivnější a i do poslední inkasované branky vyvíjela velké úsilí zvrátit utkání na svou stranu. V Karlových Varech dnes úřadovalo mládí, které má po takových výkonech velkou budoucnost. Z KV Areny se s Vámi loučím a těším se u dalšího přenosu. (17:55:58)

Štich se ještě po siréně pustil do kapitána Dudy, ale ten jakoukoli šarvátku odmítá.

60:00

59:50
    Při hře bez brankáře mohli domácí zvýšit svůj náskok, ale to se nepodařilo pro odskočení puku.

59:30
    Kolaříkova střela se nenápadně prohnala kolem branky!

59:17
    Hosté si vzali oddechový čas.

59:02
    Pšurný vybojoval kotouč v mezikruží, nahrál na Hrušku a ten na druhou tyč Balánovi. Všichni tři teď pěkně Furcha koupali, ale ten se nedal a blýskl se skvělým a důležitým zákrokem.

58:18
    Další přerušení hry, tentokrát se hosté dostali do ofsajdu.

58:07
    Necelé dvě minuty do konce třetí třetiny a domácí v další šanci, kterou brankář hostí kryje.

57:06
    Hosté hrají v plném počtu.

56:55
    Skuhravý si vzal kotouč do své moci a vyrazil s ním až do brankoviště, kde nadělal Furchovi obrovské problémy.

Dnešní utkání sleduje 3202 diváků.

56:30
    Domácí operují a kombinují v útočné třetině.

55:55
    Ofsajd domácích a to znamená vhazování ve středním pásmu blíže k Furchovi.

55:12
    Tomeček teď mířil hodně vysoko. Až mi přišlo, že chce narušit letecký koridor nad Karlovými Vary.

55:05
    Štich (KVA) doslova sestřelil domácího hráče u mantinelu a také posílá svůj tým do oslabení – vražení na hrazení.

Jaroslav Kubricht

Branky a nahrávky: 11. Vachovec (Duda, V. Tomeček), 30. Pšurný (Duda, Redlihs), 44. V. Tomeček (R. Hruška, Redlihs), 53. Vachovec (Kverka) – 28. Poletín (Bednář, Vlasák), 33. Valach (Bednář, Tomica)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant, Redlihs, Tomeček J., Deyl, Šmach, Dvořák – Vachovec, Kverka, Duda – Pšurný, Balán, Hruška D. – Heizer, Skuhravý, Tomeček V. – Koblasa, Hruška R., Flek – Gorčík.
    HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) Krejčí, Kolařík, Holub, Valach, Štich, Knot, Barák – Tomica, Vlasák, Bednář – Sklenář, Klhüfek, Stránský – Micka, Vas, Weissmann – Poletín, Andres, Tomek.

Rozhodčí: Fraňo, Pavlovič – Komárek, Ondráček