Třinec – Mladá Boleslav | 5:2 (kon.) | | | Sparta – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Slavia | 4:2 (kon.) |
Vítkovice – Liberec | 2:3 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Plzeň – Mountfield HK | 1:2 (kon.) |
Litvínov – Zlín | 5:1 (kon.) |
Olomouc – Poruba 2011 | 8:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Žďár n/S | 1:2 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 1:3 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 5:6 (0:2 po s.n.) | | | Č. Budějovice – Kometa Brno | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Trenčín – Nitra | 2:1 (po pr.) | | | Martin – Zvolen | 2:5 (kon.) | | | Piešťany – Žilina | 7:4 (kon.) |
Košice – Poprad | 0:1 (1:3 po s.n.) | | | Banská Bystrica – Skalica | 4:0 (kon.) |
Ústí n/L – Tachov | 5:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Tábor | 6:1 (kon.) |
David Servis – Veselí nLuž. | 14:5 (kon.) | | | Tábor B – Žirovnice | 9:3 (kon.) | | | Uh.Brod – HC Šumperk | 5:2 (kon.) |
Trstěnice – Vřesová | 3:7 (kon.) | | | Humpolec – Hluboká n.V. | 3:6 (kon.) | | | Č. Krumlov – HC Vimperk | 5:4 (kon.) |
Šternberk – Rosice | 4:7 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Kroměříž | 8:6 (kon.) | | | Zbraslav – Hvězda Praha | 4:0 (kon.) |
Slaný – Poděbrady | 2:4 (kon.) | | | Kadaň – Stadion Cheb B | 10:3 (kon.) | | | Roudnice – Bohemians | 2:4 (kon.) |
Lomnice n/P – Olympik | 8:8 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Jihlava | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Karlovy Vary – Zlín sledge | 1:3 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 3:0 (kon.) |
Záhřeb – Znojmo | 2:3 (po pr.) |
Csíkszereda – Nové Zámky | 2:3 (kon.) |
Havířov – Uničov | 10:3 (kon.) | | | Ústí n/L – Letňany | 3:2 (po pr.) | | | Litoměřice – PZ Kladno | 6:4 (kon.) |
po s.n. (1:0)
HC Dynamo Pardubice
3:2
(1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Kometa Brno
Adam Joska
Branky a nahrávky:
18. Starý (Kolář, Mojžíš), 41. Tybor (Nahodil, Radil), rozh. náj. Tybor – 20. Ton (Hruška), 31. König (Ptáček)
Rozhodčí: Hribik, Pešina – Frodl, Lučan
Diváci: 8673
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Radoslav Tybor (PCE)
1:0 Vojtěch Němec (KOM)
2. série:
1:0 Lukáš Nahodil (PCE)
1:0 Petr Ton (KOM)
3. série:
1:0 Lukáš Radil (PCE)
1:0 Tomáš Svoboda (KOM)
HC Dynamo Pardubice:
Kristan (Halász) – Čáslava, Ščotka, Havlík, Benák, Mojžíš, Gregorc, Kočí – Semorád, Zohorna, Sýkora – Tybor, Nahodil, Radil – Starý, Špaček, Kolář – Cetkovský, Kaut, Voženílek – Moučka.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Hanzlík, Kuboš, König, Dlapa, Malec, Ptáček – Hruška, Ostřížek, Ton – Káňa, Němec, Svoboda T., – Dočekal, Čermák, Svoboda J., – Vondráček, Raška, Mrázek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Hanzlík, Kuboš, König, Dlapa, Malec, Ptáček – Hruška, Ostřížek, Ton – Káňa, Němec, Svoboda T., – Dočekal, Čermák, Svoboda J., – Vondráček, Raška, Mrázek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hribik, Pešina – Frodl, Lučan
Diváci: 8673
Autorem vítězné branky je RADOSLAV TYBOR.
Střely: 29 – 27
Hity: 16 – 17
Trestné minuty: 8 – 12