Karlovy Vary – Zlín sledge 1:3 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Neděle 28.09.2014, 13:30 • Zimní stadion Neratovice • Česká para hokejová liga

Viděli jsme průměrné utkání ve kterém Sparta vítězí 3:0. Těším se s Vámi u dalšího zápasu Sparty na počtenou. (15:23:21)

45:00

44:36
    Zapletal krásně vyjel z trestné lavice ujížděl v brejku dva na jednoho s Raulem ale první jmenovaný poslal prudkou přihrávku svému kamarádovi a ten puk ani nezpracoval.

44:05
    Sparta se osvobozuje.

43:30
    Heringovo střela zcela minula účinek než samotný hráč zamýšlel.

43:00
    A znovu. A zároveň nám běží poslední dvě minuty troufám si říct už i zápasu.

42:25
    Sparta vyhazuje.

42:19
    Oddechový čas pro hosty.

42:19
    Olomouc si zahraje ještě jednu přesilovou hru vyloučen je hráč domácích Zapletal 2 minuty za ''téčko''.

41:51
    J. Krupička netrefil poloprázdnou bránu.

41:35
    Icing Olomouce.

41:10
    Bejvl v dobré pozici minul.

40:45
    Sparta už jenom kontroluje hru a nikam se nežene.

39:00
    Novák ujížděl ze strany na Vápenku ale ten chytil do puk do lapačky a ještě k tomu následně rozehrál.

38:40
    Zikmund přestřelil bránu v dobré pozici.

38:23
    J. Krupičkovo střelu z dálky od mantinelu Hulín s přehledem chytá do lapačky.

37:56
    Po delší době sledujeme přerušení a to v podobě Icingu ze strany Olomouce.

36:52
    Na Vápenku ujížděl Hering ale hostující hráč branku netrefil.

36:23
    Zapletal nedokozál přehodit Hulína.

36:00
    Zatím vidíme svižnou třetinu bez zbytečných přerušení.

35:02
    Heringova střela z dálky skončila Vápenkovi v lapačce.

34:13
    Raulovo dalekonosný pokus Hulína neohrozil.

33:18
    Pabst minul poloodrytou bránu Vápenky a přestřelil.

33:11

32:34
    Ofsajd Sparťanského Raula zastavuje hru.

31:57
    A znovu.

31:38

31:11
    Olomouc dostane ještě šanci dostat se do zápasu když je vyloučen domácí hráč Z. Krupička na 2 minuty za držení.

30:29
    Sparta právě vstřelila branku!
    A myslím si že je rozhodnuto ZDENĚK KRUPIČKA po chybě Olomoucké obrany se dostal do úniku a pohodlně vykoupal Hulína a zvyšuje na 3:0.

30:01

Za malou chvilku nám začne třetí dějství.

Třetí třetina začne přibližně v 14:50.

30:00

29:12
    Olomouc bude mít šanci se dostat do zápasu vyloučen je J. Krupička na 2 minuty za hrubost.

29:04
    Hra se trochu uklidnla a vypadá to že druhá třetina se nám jen dohrává.

27:12
    První větší příležitost pro Olomouc ke střele mezikruhy se dostal Hering ale přestřelil.

27:02
    Vápenka přikryl kotouč a přerušuje hru.

26:48
    Po nepřesné přihrávce se píská Icibg Sparty.

25:40
    Sparta uzavřela Olomouc v jejich obranném pásmu.

25:23
    Po střele Heringa se píská úmyslný ofsajd a hra se stěhuje před Olomouckou klec.

24:14
    A už je to o dva góly když za Spartu zvýšil KAMIL ZÁLUSKÝ.

23:57

23:23
    Spartě se vůbec nedaří přesilová hra.

22:31
    Hra přerušena pro posunutí Olomoucké branky.

21:57
    Sparta si zahraje druhou přesilovku vyloučen je hráč Olomouce Najbrt 2 minuty za téčko

21:20
    Domácí kapitán Z. Krupička z kruhu střílel nad branku.

21:00
    J. Krupičkovo střela od modré byla nepřesná.

19:23

18:28
    Teď si nerozuměli rozehrávce Olomoucký golman se svými beky a k volnému puku se dostal Zikmund který se objevil v tváří v tvář Olomouckému brankáři Hulínovi ale svůj nájezd neproměnil.

17:54
    Na brankové čáře zastoupil Vápenku Raul a dostaává puk mimo ohrožení branky.

17:18
    Pabst prokličkoval až do obranného pásma Sparty ale tam ho nedovoleně zastavue domácí kapitán Z. Krupička a je vyloučen na minuty za nedovolené bránění. První přesilovka pro hosty.

16:25
    Konečně se domácí prosadily po závaru před brankou dorazil puk za Hulína KAMIL ZÁLUSKÝ a otevírá skóre zápasu. Asistence: Martin Zikmund.

16:14
    Zásah Sparťanské střídačky přerušuje hru.

16:06
    Olomouc drží puk na hokejkách a kombinuje v obranném pásmu.

15:20
    Bejvlovo střela od modré skončila mimo bránu Vápenky.

15:01

Vše je připraveno k začátku druhé třetiny.

15:00

14:48
    Po Žiřkovo vyhraném buly opět střílel Z. Krupička ale Hulín předvedl další zákrok.

14:42
    Zapletal předvedl hraniční zákrok na Heringa ten ztratil kotouč a do samostatného úniku se řítil Z. Krupička ale Hulína nepřekonal.

14:07
    Sparta se v rozehrávce trápí daůší přerušení hry pro zásah střídačky.

13:47
    K. Veselého projektil si uklidil Vápenka do lapačky.

12:55
    Z Krupička střílel ze slibné pozice ale trefil jen Hulína.

12:03

11:50
    Hra je přerušena kotouč zasáhl vyloučeného Bejvla.

11:13
    Sparta se sice usadila v pásmu ale nevydržela tam vůbec dlouho a hosté se osvobozují.

10:51
    Spartě se vůbec přesilovka nedaří a to dokazuje i zakázané uvolnění domácích.

10:25
    Olomouc se osvobozuje.

10:03
    Domácí budou mít první přesilovou hru zápasu když je vyloučen hostující hráč Bejvl minuty za napadení.

9:25
    Zikmund s Z. Krupičkou ujížděli v brejku dva na jednoho ale tato akce neskončila ani zakončením.

9:02
    Raul vyzkoušel pozornost Hulína z brankové čáry ale Hulína nepřekonal.

8:53
    Hulín před dojížděcím Z. Krupičkou raději přerušuje hru.

8:20
    Pabstovo střela z mezikruží skončila vedle Vápenkovi brány.

6:52
    Obrovská šance domácích mezi kruhy dostal od Raula nabito Z. Krupička ale Hulín předvedl důležitý zákrok.

6:15
    Domácím se v posledních chvílích nedaří držet puk na hokejkách a tím pádem i převahu hra postrádá spoustu nepřesností.

5:39
    Raulvybízel svoji přihrávku J. Krupičku ale ten byl pomalejší než puk proto se píská zakázané uvolnění.

5:27
    Hra přerušena pro zásah Sparťanské střídačky.

5:00

4:41
    Z. Krupička vyzkoušel pozornost hostujícího Hulína a ten přerušuje hru.

3:56
    Trma vrma ve Sparťanském obranném pásmu. Po chybě Frolíka se dostal k puku Hering a naštěstí pro domácí nedokázal vůbec zakončit.

3:03
    Pabstova navštívenka mezi meodrou a červenou minula bránu Vápenky.

2:29
    Domácí kapitán se zvedá a vypadá to že bude v pořádku.

2:29
    A tohle vůbec nevypadá dobře dobře domácí kapitán Z. Krupička si najel na hokejku a narazil si záda o mantinel.

2:13
    Hra přerušena pro zásah Olomoucké střídačky vhazování v obranném pásmu Sparty.

0:36
    V osamocení dva na jednoho jeli Žižka s Z. Krupičkou ale bohužel pro domácí nedostali puk za Hulínovo záda.

0:06
    První jedovatá střela která letěla od půlky hřiště autorem střely byl na Hulínovu bránu Zapletal.

00:01

K úvodnímu buly se postaví za domácí Z. Krupička a za hosty Novák.

Vše je již připraveno k začátku zápasu.

Oba týmy již nastupují k rozbruslení.

Sparta po včerejším utrápeném vítězství bude chtít předvést určitě lepší hru než včera. Včera svěřenci Karla Žižky vyhráli nad týmem Zlína překvapivě 1:0, když o jedinou branku v utkání se postaral domácí kapitán Zdeněk Krupička.

Dobrý den Vítám Vás u druhého domácího utkání pražské Sparty. Soupeřem Sparty bude dnes celek Olomouce, který včera prohrál v Ostrově nad Ohří s Karlovými Vary 3:1.

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Zapletal, Krupička J. , Raul – Záluský, Krupička Z., Frolík, Novotný, Žižka, Zikmund

SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – Veselý K. , Veselý J. , Staněk, Prášil, Černoch, Novák ''C'', Geier, Brix, Stodola, Bejvl, Pabst, Rozkopal, Hering, Tichý, Keller

Rozhodčí: Bergman, Hladík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.