Karlovy Vary – Zlín sledge 1:3 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Neděle 28.09.2014, 13:30 • Zimní stadion Neratovice • Česká para hokejová liga

42:19
    Olomouc si zahraje ještě jednu přesilovou hru vyloučen je hráč domácích Zapletal 2 minuty za ''téčko''.

41:10
    Bejvl v dobré pozici minul.

39:00
    Novák ujížděl ze strany na Vápenku ale ten chytil do puk do lapačky a ještě k tomu následně rozehrál.

36:52
    Na Vápenku ujížděl Hering ale hostující hráč branku netrefil.

36:23
    Zapletal nedokozál přehodit Hulína.

33:18
    Pabst minul poloodrytou bránu Vápenky a přestřelil.

31:11
    Olomouc dostane ještě šanci dostat se do zápasu když je vyloučen domácí hráč Z. Krupička na 2 minuty za držení.

30:29
    Sparta právě vstřelila branku!
    A myslím si že je rozhodnuto ZDENĚK KRUPIČKA po chybě Olomoucké obrany se dostal do úniku a pohodlně vykoupal Hulína a zvyšuje na 3:0.

29:12
    Olomouc bude mít šanci se dostat do zápasu vyloučen je J. Krupička na 2 minuty za hrubost.

24:14
    A už je to o dva góly když za Spartu zvýšil KAMIL ZÁLUSKÝ.

21:57
    Sparta si zahraje druhou přesilovku vyloučen je hráč Olomouce Najbrt 2 minuty za téčko

18:28
    Teď si nerozuměli rozehrávce Olomoucký golman se svými beky a k volnému puku se dostal Zikmund který se objevil v tváří v tvář Olomouckému brankáři Hulínovi ale svůj nájezd neproměnil.

17:54
    Na brankové čáře zastoupil Vápenku Raul a dostaává puk mimo ohrožení branky.

17:18
    Pabst prokličkoval až do obranného pásma Sparty ale tam ho nedovoleně zastavue domácí kapitán Z. Krupička a je vyloučen na minuty za nedovolené bránění. První přesilovka pro hosty.

16:25
    Konečně se domácí prosadily po závaru před brankou dorazil puk za Hulína KAMIL ZÁLUSKÝ a otevírá skóre zápasu. Asistence: Martin Zikmund.

14:42
    Zapletal předvedl hraniční zákrok na Heringa ten ztratil kotouč a do samostatného úniku se řítil Z. Krupička ale Hulína nepřekonal.

10:03
    Domácí budou mít první přesilovou hru zápasu když je vyloučen hostující hráč Bejvl minuty za napadení.

9:25
    Zikmund s Z. Krupičkou ujížděli v brejku dva na jednoho ale tato akce neskončila ani zakončením.

8:20
    Pabstovo střela z mezikruží skončila vedle Vápenkovi brány.

6:52
    Obrovská šance domácích mezi kruhy dostal od Raula nabito Z. Krupička ale Hulín předvedl důležitý zákrok.