Karlovy Vary – Zlín sledge 1:3 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Neděle 28.09.2014, 13:30 • Zimní stadion Neratovice • Česká para hokejová liga

Viděli jsme průměrné utkání ve kterém Sparta vítězí 3:0. Těším se s Vámi u dalšího zápasu Sparty na počtenou. (15:23:21)

45:00

44:36
    Zapletal krásně vyjel z trestné lavice ujížděl v brejku dva na jednoho s Raulem ale první jmenovaný poslal prudkou přihrávku svému kamarádovi a ten puk ani nezpracoval.

44:05
    Sparta se osvobozuje.

43:30
    Heringovo střela zcela minula účinek než samotný hráč zamýšlel.

43:00
    A znovu. A zároveň nám běží poslední dvě minuty troufám si říct už i zápasu.

42:25
    Sparta vyhazuje.

42:19
    Oddechový čas pro hosty.

42:19
    Olomouc si zahraje ještě jednu přesilovou hru vyloučen je hráč domácích Zapletal 2 minuty za ''téčko''.