Neděle 28.09.2014, 16:00 • Dom Sportova Zagreb • Erste Bank Young Stars League

Konec zápasu. (18:16:14)

63:15
    Orli právě vstřelili branku!
    Fantastický počin Znojma, které po skvělém závěru třetí třetiny vstoupilo v podobném stylu i do prodloužení a MARC ZAJÍC zajišťuje svým barvám bod navíc. Bez asistence.

60:01

Znojemským hokejistům se podařila fantastická věc a během posledních pěti minut třetí třetiny zbourali dvougólový náskok Záhřebu. Do listiny střelců se zapsali Račický a Křípal. Po krátké pauze bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

58:52
    Bravo pro Znojmo! Tomu vyšel tah s odvoláním gólmana a osm vteřin před třetí sirénou srovnává obránce MILAN KŘÍPAL. Asistence: Josef Krcho.

58:48
    Vyloučení pro Račického (ZNO) – krosček a Jakoviće (ZAG) – vražení na hrazení.

58:21
    Záhřeb kompletní. Jihomoravanům se čas ke srovnání skóre povážlivě krátí...

56:21
    Gólman Tomljenović (ZAG) inkasuje dvě minuty za zdržování hry. Trest si za něj odsedí Pleško.

55:40
    Oba týmy jsou již kompletní. Začínají poslední čtyři minuty třetí třetiny.

55:18
    Znojemským juniorům se podařilo skórovat v oslabení. Za záda chorvatského gólmana se trefil TOMÁŠ RAČICKÝ. Bez asistence.

54:01

53:40
    Otevírají se i vrátka na druhé straně trestné lavice. Menší trest pro Zajíce (ZNO) – držení.

52:01
    Vyloučen Renato Platužić (ZAG) za sekání.

49:20
    Medveščak se ubránil a je kompletní. Juniorští Orli přesilovku nevyužili.

47:20
    Šance pro Znojmo na snížení. Dvě minuty za sekání si odpyká Krivošić (ZAG).

40:01

Poslední třetina začne v 17:25. Prostřední dějství nám opět nabídlo jen jednu branku, které docílili domácí Medvědi. Ti si tak po čtyřiceti minutách hry vybojovali dvougólový náskok.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 4. Miličić, 23. Mikulić (Šakić, Kegalj) – 56. Račický, 59. Křípal, 64. Zajíc

Medveščak Záhřeb: Tomljenović (Ružić) – Kegalj, Pleško, Škrapec, Borić T., Petrinšak, Smolec, Kopričanec, Milić – Mikulić, Cerovečki, Krnić – Jazbec, Platužić, Miličić – Novak, Janković, Šakić – Krivošić M., Martinić, Stančić.
    HC LERAM Orli Znojmo: Us – Křípal, Kruckovyč, Nahodil, Švanda, Mandát, Salát – Račický, Zajíc, Forman – Svatuška, Lander, Krcho – Hačecký, Horák, Toman.