Ústí n/L – Tachov 5:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 6:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Tachov
Neděle 28.09.2014, 13:15 • Ústecká Arena • Liga staršího dorostu

V poslední periodě dnešního utkání staršího dorostu, jsme viděli také čtyři vyloučení, ale tentokrát na straně hostů. Z toho jednu přesilovou hru Slovan využil. Do sítě hostí v této třetině umístil kotouč dvakrát Bořek Ozom, který byl přítomen u všech gólů.

Po celý zápas dominovali domácí i přes několik přesilových her Tachova. O tom vypovídá i skóre na konci zápasu které skončilo 5:0. Díky skvělým kombinacím hráčů Ozoma, Amirova a Drhy, kteří mají zásluhu na všech pěti gólech a dobrému výkonu domácího brankáře, který vychytal čisté konto, si domácí připisují 3 body.
    Příští utkání Slovanu bude na ledě Třemošné v pátek 3.10.
    Příští utkání Tachova bude na domácím ledě také v pátek 3.10. se soupeřem HC Litoměřice.

Přeji příjemný zbytek dne a někdy zase napočtenou. (15:31:12)

60:00

58:43
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Slovan potvrzuje výhru jeho týmu! Využívají přesilovou hru a dnešní nejaktivnější lajna opět střílí. BOŘEK OZOM již potřetí umístil kotouč za záda Weberta!
    Asistence: Matěj Drha, Famil Amirov

58:18
    Po zbytek zápasu budou hrát hosté ve čtyřech. Tomáš Pěnkava se dopouští faulu kolenem.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty tohoto utkání.

56:30
    Tachov již nemá velké šance na vyrovnání. I přes to útočí a snaží se alespoň vedení domácích snížit.

56:02

55:26
    Hostí vyhazují a střídají.

54:55
    Ofsajd domácích.

54:02
    Petr Kosina (TCH) vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

53:29
    Webert má nyní plné ruce i nohy práce! Ústečtí vyvíjejí tlak a bojují o pátý gól.

49:43
    Skvělý zákrok Weberta! Chytá přesnou a rychlou střelu z kruhu.

48:32
    Ofsajd hostů.

47:30
    Na několik chvil se Tachov pouští do útoku, ale domácí přebírají puk a vrací hru zpět před bránu hostí.

45:47

45:31
    Tachov se snaží dostat puk za modrou čáru. Ale Ústecká obrana to nedovoluje.

43:47
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Zdeněk Studnička (TCH) na dvě minuty za podražení.

42:34

Tachovu se zmenšují naděje otočit skóre zápasu. Prohrávají již o 4 branky a to zásluhou BOŘKA OZOMA, který z pravého kruhu střílí a puk končí za zády Weberta.
    Bez asistence

42:01

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 2. Ozom (Amirov), 13. Drha (Ozom, Amirov), 35. Drha (Ozom, Amirov), 43. Ozom, 59. Ozom (Drha, Amirov)

HC Slovan Ústí nad Labem: Dobiáš (Rychtář) – Loukota, Michajličenko, Vytejček, Drha, Moucha, Ozom, Amirov, Vico, Magasanik, Osmani, Tomáš
    HC Tachov: Webert (Uhrin), Šimůnek, Kosina, Baranec, Tomek, Pultar, Ticháček, Studnička, Poncar, Pěnkava, Roth, Kysilka, Komínek, Bartoš, Kepeň

Rozhodčí: Kamil Hlinka, Milan Armstark, Martin Kopáč