FC Ferreira – Belenenses 2:0 (kon.)
FC Paços Ferreira
2:0 (1:0)
CF OS Belenenses
Pondělí 29.09.2014, 21:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (22:56:34)

Domácí zaslouženě vyhráli, v každém poločase dali po jedné brance a měli více brankových příležitostí než hosté, kteří kromě závěru prvního dějství a začátku druhého neměli z utkání téměř nic. První branky padla až 19 minutě, kdy Cicero vysunul Urretaviscayu, který přehodil vybíhajícího Jonese. Druhá branka padla v 63. minutě a postaral se o ni Bruno Moreira, který stál na správném místě ve správný čas. Hélder Lopes udělal černou práci míč předal na Cicera, který vypálil, hosté míč zablokovali. Ten se odrazil k Bruno Moreirovi a ten míč dopravil do sítě. Stejný hráč dal ještě jednu branku, ale ta mu pro ofsajd nebyla uznána.

90+5

90+5
    Další z rohů hostů byl přetaženy a končí autem.

90+4
    Tak o něj přišli, ale hostům dnes není přáno vstřelit branku.

90+4
    Cicera zastavil nedovoleně rukama Gonçalo Brandão. Domácí už budou utkání dohrávat, pokud neztratí míč.

90+3
    Hosté už pálí ze zoufalství, ani hlavičkový pokus Miguela Rosy na skóre nic nezměnil. Míč jeho hlavu pouze olízl.

90+2
    Jailson stihl míč na hrací ploše u pravé postranní čáry, předal na Urretaviscayu, který ještě hledal Cicera, který však byl pohlídán a zakončovat nemohl.

90+1
    Hlavní sudí nastaví celkem 4 minuty.

90+1
    Hosté pomaličku promarňují šanci vyhoupnout se na druhé místo v tabulce.

90
    Ještě minuta základní hrací doby chybí domácím k zisku tří bodů.

88
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Rafael, přichází Flávio Boaventura.
    Jonese zachránila horní tyč.

87
    Hélder Lopes upláchl po levé straně, předal na Cicera, který to chtěl zkusit, ale když se mu míč dostal na paty, tak raději zvolil přihrávku za sebe na Vasca, který ránou bez přípravy nastřelil břevno.

86
    Rohový kop rozehráli domácí na hranici vápna, kde se do míče položil Urretaviscaya, jeho rána našla pouze náruč Matta Jonese.
    Cicero branku přestřelil.

85
    Vasco měl celou volnou stranu, míč dotáhl až k vápnu, kde míč předal na Cicera. k tomu se míč přes bránícího hráče dostal, ale jeho následná střela v pádu se zvedla o kopačku hostujícího hráče přes branku. To bylo pro hosty velké štěstí.