Klatovy – Pelhřimov 2:3 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Řisuty 5:4 (po pr.) | Sokolov – Tábor 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Klášterec nO 6:2 (kon.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Trutnov – Bílina 3:2 (kon.)
Nymburk – Vrchlabí 4:5 (1:2 po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 6:1 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 2:4 (kon.) | Břeclav – Vsetín 5:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 8:2 (kon.)
Kolín – Děčín 2:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
HC Děčín
Středa 08.10.2014, 18:07 • ZS Kolín • 2. liga skupina Západ

Je konec velké dřiny. Tento vydřený zápas vyhrávají domácí, díky vyhrané druhé třetině a to 2:1! O branky se postarali Pavel Šifta a Karel Nedbal.
    Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášeni oba gólmani. František Moravec a Lukáš Lavinger!
    Tímto se loučím, a přejí hezký zbytek dne. (20:16:57)

60:00

59:51
    Oddechový čas pro hosty.

59:50
    Ofsajd hostí, zároveň Lavinger odjíždí na střídačku a hosté naskakují v 5ti!

58:38
    Potrestáno družstvo Děčín za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpykává Jan Chovanec (DEC).

57:05
    Zakázané uvolnění Medvědů.

55:42
    Krásná akce Františka Moravce! Rychlou střelu čapl do lapačky, hru přerušil a pokračuje se po jeho levici.

54:24
    Vyloučen domácí Josef Malý (KOL) na 2 minuty za pád pod nohy.

51:36
    Zakázané uvolnění Kolína.

49:38
    Ofsajd Medvědů.

49:11
    Střelu Zumra chytl Lavinger přesně do lapačky.

48:17

46:45
    Dnešní utkání sleduje 600 diváků.

46:17
    Vyloučen Martin Zdvořáček (DEC) na 2 minuty za držení protihráče.

43:55

42:05

41:25
    Třetí třetina odstartovala vyhranou bulí domácích. Ti nenechávají nic náhodě, a zkouší prostřelit Lavingera ze všech stran.

40:01

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 34. Šifta (Malý, Pýcha), 37. Nedbal (Jankovský, Šafránek) – 28. Filipovský (Kment, Hašek)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Muláček, Pýcha, Hanzl, Skokan, Barták, Procházka, Nedbal – Jankovský, Šafránek "A", Veselý – Malý "C", Valášek, Šifta- Morkes "A", Mejzr, Ježek – Kozák, Semirád, Zumr
    HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Zdvořáček, Kaltenböck, Hříbal, Saska, Molnár "A", Hašek "A", Volráb, Kment, Faigl, Oliverius "C", Fojt, Chovanec, Bačák, Vacek, Polák

Rozhodčí: Battěk – Potůček, Tash M.