Klatovy – Pelhřimov 2:3 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Řisuty 5:4 (po pr.) | Sokolov – Tábor 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Klášterec nO 6:2 (kon.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Trutnov – Bílina 3:2 (kon.)
Nymburk – Vrchlabí 4:5 (1:2 po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 6:1 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 2:4 (kon.) | Břeclav – Vsetín 5:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 8:2 (kon.)
Kolín – Děčín 2:1 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
5:4 (2:1, 0:2, 2:1 - 1:0)
HC Řisuty
Středa 08.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Západ

Konec zápasu. (20:28:55)

60:59
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

MARTIN SOBOTKA od modré čáry přesnou střelou do pravého horního rohu branky připisuje domácím dva body za vítězství v prodloužení. Asistence: Jan Trojan

60:56
    Přidal se probil před branku, ale Štěpánka nepřekonal

60:01

Domácím se během krátké doby podařilo zlikvidovat dvoubrankové vedení hostů, a tak uvidíme prodloužení

55:02
    Po Formanově chybě za vlastní brankou se ke střela dostali hosté, ta byla sražena do ochranné sítě