Klatovy – Pelhřimov 2:3 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Řisuty 5:4 (po pr.) | Sokolov – Tábor 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Klášterec nO 6:2 (kon.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Trutnov – Bílina 3:2 (kon.)
Nymburk – Vrchlabí 4:5 (1:2 po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 6:1 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 2:4 (kon.) | Břeclav – Vsetín 5:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 8:2 (kon.)
Kolín – Děčín 2:1 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Středa 08.10.2014, 18:002. liga skupina Západ

Dnes zcela zaslouženě zůstávají tři body u Vajgaru. Ve třetí třetině hosté snížili na 2:4, ale trefy Jindry s Procházkou daly výsledku konečnou podobu. Vajgar vítězi 6:2. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:09:58)

60:00

58:47
    Zápas se už trochu dohrává, icing Klášterce.

55:33
    Vajgar právě vstřelil branku!
    ROBERTA PROCHÁZKU nelze jen tak oddělit od puku, projel mezi kruhy a pod břevno zakončil. Asistence Marek Dvořák.

55:22
    Hosté jsou kompletní, Brabec v závěru přesilovky pálil z úhlu, brankář hostů puk neudržel, ale sudí přerušili hru.

53:18
    Faul na Josefa Mazance, dvě minuty pro Lukáše Hrdličku za podražení.

53:00
    Mála se dral do brankoviště a trochu to přehnal.

52:08
    I Vajgar využívá přesilovou hru. Dělovkou od modré se trefuje JOSEF JINDRA. Asistence Tomáš Tržil a Ota Lazorišák.

50:52
    Hostující Hierman dvě minuty za vysokou hůl. Pět na pět se toho ve třetí třetině zatím moc neodehrálo.

50:35
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru. Domácí obrana nedokázala eliminovat dorážejícího hráče a MIROSLAV KOBLITZ přidal druhou branku Klášterce. Asistence Lukáš Hrdlička.

50:01

49:37
    Luboš Voříšek na trestné lavici za vysokou hůl a za 23 vteřin začne Klášterci zkrácená přesilová hra.

48:50
    David Gába si připisuje další zákrok při přesilovce domácího Vajgaru.

48:09
    Hned po buly ujel směrem ke Gábovi Freiberg, ale s jeho střelou neměl Gába problémy.

47:59
    Hosté v šesti, Vajgar si zahraje přesilovou hru. Za hráčskou lavici hostů se za katr nikomu nechce. Ale nakonec tam putuje Jaroslav Průša.

47:24
    Stejným směrem na druhé straně ledu mířil i Libor Řepík.

47:04
    Obranná dvojice Kotaška Zich v útoku. Druhý jmenovaný mířil hodně nad.

45:28
    Napřed to Freiberg zkoušel z otočky, na druhé straně kontroval dělovkou Procházka.

44:23
    Nepřesnosti z obou stran nyní vrcholí icingem Klášterce.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 14. Voříšek (Kotaška, Zich), 24. Lazorišák (Mazanec), 28. Mazanec (Zich), 35. Milotinský (Mazanec, Lazorišák), 53. Jindra (Tržil, Lazorišák), 56. Procházka (Dvořák) – 31. Řepík (Mála), 51. Koblitz (Hrdlička)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Gába, Kubeš – Kotaška, Procházka, Jindra, Zich, Kořínek, Šanda, Tržil, Popelka – Mazanec, Lazorišák, Kasalý, Kotrla, Šperger, Voříšek, Tomšík, Brabec, Dvořák, Milotinský, Trummer.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Tichý, Kutnar – Loučka, Zicho, Koblitz, Hierman, Strejček, Váňa, Freiberg, Bečvář, Toman, Řepík, Jáchym, Mála, Andres, Nguyen, Hrdlička, Průša, Toman J., Toušek.

Rozhodčí: Vokřál – Svatopluk, Rybáček.