Toronto – Montreal 3:4 (kon.) | Boston – Philadelphia 2:1 (kon.) | Los Angeles – San Jose 0:4 (kon.)
Calgary – Vancouver 2:4 (kon.)
Calgary Flames
2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 09.10.2014, 04:15 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:13:12)

Radim VRBATA (VAN) 1+0, 4 střely, čas na ledě 16:40

Utkání končí, hosté se radují z prvního vítězství v nové sezóně. Pro Calgary to není povedený vstup do nového ligového ročníku! V utkání měli hosté mírnou převahu, což podpořil spolehlivým výkonem i gólman Miller. K výhře Vancouveru přispěl gólem i český forvard Radim Vrbata.

60:00

59:25
    Domácí nahazují puk do útočného pásma, odkud se ale okamžitě vrací zpět do střední třetiny.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    Henrik SEDIN - 2:4

58:44
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Klíčové vhazování ve třetině Canucks Backlund prohrál, puk se dostal do středního pásma, kde o něho svedl boj HENRIK SEDIN, jenž byl nakonec zřejmě faulován, ale to je jedno, důležité je, že i v pádu dokázal dopravit puk do prázdné branky Flames. Asistence: Christopher Tanev a Brad Richardson.

58:35
    Ideální čas pro time-out Calgary.

58:35
    Zároveň se i přerušuje hra ve třetině Canucks, bude se vhazovat po levici Millera.

58:35
    Hiller míří na střídačku, branka Flames prázdná!

58:17
    Sudí postřehli přihrávku Boumy rukou, hra přerušena a vykázána do středního pásma.

58:07
    Bouma se snažil dorazit puk před brankou Vancouveru, ale nepovedlo se.

57:49
    Flames v útočném pásmu, domácí se zatím neodhodlali ke hře bez brankáře.

56:05
    Závěr třetí třetiny a je tu očekávaný tlak Calgary.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 25. Byron (Colborne), 34. Hudler (Monahan, Giordano) – 12. Burrows (Hamhuis, Tanev), 26. Kassian (Vey, B. Richardson), 32. Vrbata (H. Sedin, D. Sedin), 59. Sedin (Tanev, B. Richardson)

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano, Brodie, Russell, Engelland, Šmíd, Wideman – Glencross, Monahan, Hudler – Raymond, Backlund, Bouma – Gaudreau, Colborne, Byron – Bollig, Stajan, McGrattan
    Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Hamhuis, Sbisa, Edler, Tanev, Stanton, Bieksa – D. Sedin, H. Sedin, Vrbata – Higgins, Bonino, Burrows – B. Richardson, Vey, Kassian – Dorsett, Matthias, Hansen

Rozhodčí: Hebert, Peel – Galloway, Brisebois

Diváci: 19 289