Zlín – Jihlava 2:1 (kon.) | Pardubice – Slavia 5:4 (2:1 po s.n.) | Kladno – Vítkovice 1:3 (kon.)
HC Plzeň – Třinec 4:3 (1:0 po s.n.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Rytíři Kladno
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 10.10.2014, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů

57:58
    Nyní se však pro Kladno naskytla příležitost – na 2. minuty je vyloučen hostující Klok.

56:29
    Za sekání vyloučen Daniel Kružík (kl).

51:26
    Opět vyloučen vítkovický brankař Wanecki za vysokou hůl. Trest za něj odsedí Kryštof Beneš.

49:24
    Vyloučen vítkovický hráč Davil Ballner za sekání.

47:48
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté se nakonec přeci jen prosazují. Vladař byl na tuto dorážku krátký a jako střelec je určen FILIP KUŤÁK. Asi

33:11
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Prakticky první akce domácích ve druhé třetině a hned se mění skóre. Kladno tlak Vítkovic přečkalo a kontaktním gólem PETRA JANEČKA se vrací do zápasu. Asistence: Jakub Kuzďas.

28:09
    Za napadení odchází na trestnou lavici hostující Dominik Rudl.

27:48
    Vítkovice svého tlaku využívají a zvyšují své vedení na 2:0, když akci krásně zakončil PETR ČESLÍK. Asistence: Lukáš Klok a Martin Blahuta.

26:29
    Útočnou akci Štencela zlikvidoval domácí brankář.

24:38
    Kladenskou rozehrávku vystihl Baller, Vladař však střelu vyrazil, Vítkovice se však stále drží v útočné třetině.

18:25
    Za krosček odchází na trestnou domácí Zelinger.

13:15
    Za bránění ve hře odchází na trestnou lavici hostující Baller. Kladno si tak zahraje první přesilovku v zápase.

07:40
    Domácí jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Křešimír Schildhabel.

06:12
    Vítkovice se prakticky z první velké šance v zápase dostávají do vedení, když krásně zakončily výměnu před domácí klecí. Kuťák poslal puk na Gřeše, ten krásně našel JAKUBA ILLÉŠE, který krásnou střelou otevřel skóre dnešního zápasu. Asistence: Tomáš Gřeš a Filip Kuťák.

02:26
    Kladenský Petr Křepelka vyloučen za hákování.

Lukáš Eichenmann

Branky a nahrávky: 34. Janeček (Kuzďas) – 7. Illéši (Gřeš, Kuťák), 28. Česlík (Klok, Blahuta), 48. Kuták

Rytíři Kladno: Vladař (Švihálek) – Větrovec, Zelinger, Potěchin, Matula, Špaček, Zajíc – Hajný, Machač, Šilhavý, Křepelka, Kaprál, Macháček, Schildhabel, Janeček, Kuzďas, Miura, Kružík. Trenér: Jindřich Lidický
    HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Šimeček) – Adamík, Hawlík, Demel, Klok, Puzič, Charvát, Štencel, Rudl – Baller, Rimmel, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Kuťák, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar. Trenér: Jakub Petr

Rozhodčí: Jan Jílek – Petr Marek, Ondřej Doležal