test – Argentina | 0:0 (2.tř) |
Benátky n/J – Třebíč | 2:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Jihlava | 4:3 (kon.) | | | Havířov – Litoměřice | 2:1 (kon.) |
Motor ČB – Prostějov | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 1:2 (kon.) |
Carolina – NY Islanders | 3:5 (kon.) |
Jekatěrinburg – Vladivostok | 5:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk | 5:4 (kon.) | | | Nižněkamsk – Toljatti | 1:4 (kon.) |
CSKA Moskva – Viťaz | 1:0 (kon.) | | | Kazaň – Čeljabinsk | 3:0 (kon.) |
SK Karviná – Frýdek-M. | 3:2 (kon.) | | | Klášterec nO – Jablonec n/N | 3:5 (kon.) | | | Řisuty – Sokolov | 4:2 (kon.) |
Val. Meziříčí – Přerov | 1:2 (kon.) | | | Technika Brno – Břeclav | 8:0 (kon.) | | | Poruba 2011 – SHK Hodonín | 9:3 (kon.) |
Bílina – Kobra | 4:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Trutnov | 3:1 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 3:6 (kon.) |
Vsetín – Opava | 5:1 (kon.) | | | Tábor – Jindř. Hradec | 2:1 (kon.) | | | Děčín – Mor. Budějovice | 7:2 (kon.) |
Pelhřimov – Vrchlabí | 4:6 (kon.) |
Kladno – Třinec | 5:7 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 5:4 (po pr.) | | | Kometa Brno – Slavia | 2:3 (0:2 po s.n.) |
HC Plzeň – Vítkovice | 5:3 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 4:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Mladá Boleslav | 3:4 (kon.) |
Liberec – Chomutov | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Jihlava – Liberec | 4:6 (kon.) | | | Pardubice – Písek | 2:1 (po pr.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) |
Zlín – Havířov | 1:2 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 0:10 (kon.) | | | Olomouc – Poruba 2011 | 10:1 (kon.) |
Kladno – HC Litvínov | 5:4 (kon.) | | | Letňany – Chomutov | 6:5 (po pr.) | | | Kometa Brno – Vsetín | 7:1 (kon.) |
Slavia – HC Plzeň | 2:4 (kon.) |
Litomyšl – ZH Pardubice | 7:2 (kon.) | | | Kobra Praha B – Hvězda Praha | 4:10 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 11:6 (kon.) |
Černošice – Jesenice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Boskovice – Uničov | 3:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Uh.Brod B | 6:2 (kon.) |
Uh. Hradiště – HC Šumperk | 5:3 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 5:2 (kon.) | | | Orlová – H. Benešov | 2:4 (kon.) |
Roudnice – Olympik | 7:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Mělník | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Lev Benešov – Poděbrady | 6:4 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Kroměříž | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | David Servis – Soběslav | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Písek – HC Vimperk | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Žirovnice – Milevsko | 6:4 (kon.) | | | Lomnice n/P – Zbraslav | 5:2 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Příbram | 1:2 (kon.) |
V.Popovice – Rakovník | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Letňany – Bohemians | 15:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Znojmo | 6:0 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 3:1 (kon.) |
po s.n. (2:0)
Bílí Tygři Liberec
3:2
(0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)
Piráti Chomutov
Branky a nahrávky:
54. Vondráček (Huňa, Solenský), 56. Kačírek (Jedlička), rozh. náj. Babec – 6. Šťovíček, 28. Dubeň (Veselý, Huňady)
Rozhodčí: Wagner – Kajínek, Zavřel
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Havlas (LIB)
0:0 Šťovíček (CHM)
2. série:
1:0 Babec (LIB)
1:0 Veselý (CHM)
3. série:
2:0 Huňa (LIB)
Bílí Tygři Liberec:
Stezka (Skřebský) – Babec, Mrázek (C), Šír M., Arlt, Huňa, Beránek, Král, Jedlička, Solenský, Vondráček, Pálek, Ordoš, Kačírek, Divila, Havlas, Tržický, Heřmánek
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Danylec (Zvědělík) – Meliško, Páleník, Ringler, Hierman, Wágner, Šťovíček (C), Macháček, Tupý, Dimitrov, Dubeň, Veselý, Černý, Janák, Havel, Kellerstein, Huňady, Strunz, Chrpa
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Danylec (Zvědělík) – Meliško, Páleník, Ringler, Hierman, Wágner, Šťovíček (C), Macháček, Tupý, Dimitrov, Dubeň, Veselý, Černý, Janák, Havel, Kellerstein, Huňady, Strunz, Chrpa
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Wagner – Kajínek, Zavřel
Diváci:
Jan Kousal