Kladno – Třinec 5:7 (kon.) | Olomouc – Jihlava 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Slavia 2:3 (0:2 po s.n.)
HC Plzeň – Vítkovice 5:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:0 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Liberec – Chomutov 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Berani Zlín
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
HC Motor České Budějovice
Sobota 11.10.2014, 17:00 • ZS Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů

Zlínští Berani v 17. kole Extraligy juniorů porazili Motor České Budějovice 4:0, přičemž vítěznou branku vstřelil v šesté minutě Dominik Hladiš. Ve třetí části ještě hattrick přidal Dominik Matula a zařídili tak svému týmu další tři body do tabulky. Ševci další zápas odehrají v pátek na domácím ledě s Kladnem, jejich dnešní soupeř taktéž doma, a to s celkem Litvínova. Ode mne je to dnes vše, přeji vám pěkný zbytek dne. (19:07:27)

60:00

59:58
    Zlín právě vstřelil branku!

Těsně před závěrečnou sirénou ještě Zlín přidal čtvrtou branku. Hattrick dokonal DOMINIK MATULA, když jeho lehký pokus skončil v síti.

58:00
    Ohlášen poslední dvě minuty střetnutí.

57:45
    Pokus Šuhaje Čáp vyrazil do ochranné sítě.

56:59
    Jiskřička naděje pro Budějovice. Za sekání odešel na trestnou lavici Galuška.

56:30
    Zlín už nikam nespěchá, a už vůbec ne, když se drží v útočném pásmu.

55:02
    Po třetí inkasované brance odchází z brány Mazuch a nahrazuje ho Kadlec.

55:02

Andrýsek přiťukl kotouč od jízdy DOMINIKU MATULOVI a ten prostřelil Mazucha. Asistence: Andrýsek

54:50
    Zlínská nepřesná nahrávka dovoluje Severočechům vystřídat.

54:24
    Tvrdá hra v posledních minutách nominuje, ale ne vždy je čistá. Za napadení vylučuje hlavní sudí hostujícího Křikavu, kterému se však nechce a vede se sudím dlouhou debatu.

53:42
    U branky hostů zůstal ležet jeden z obránců Motoru, po chvíli se ale zvedl a pomalým tempem odjel na střídačku.

53:00
    Talán nyní předvedl ukázkový bodyček, za což sklidil ovace diváků.

52:00
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale brankáři mají nyní trochu pohov.

50:30
    Zlín se na chvíli usadil v útočném pásmu, ale po několika nahrávkách se sám vyhnal do středního pásma.

Dnešní utkání sleduje 80 diváků.

49:10
    Střelec druhého zlínského gólu Matula byl při zakládání akce tvrdě naražen na mantinel, rozhodčí ale zůstává klidný.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 6. Hladiš (Galuška, Hlaváč), 47. Matula (TS), 56. Matula (Andrýsek), 60. Matula (Horanský, Dalajka)

Berani Zlín: Čáp – Andrýsek, Kužílek, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec – Dalajka, Zaremba, Karola – Pavlůsek, Vyoral, Galuška – Matula, Hladiš, Sedláček
    HC Motor České Budějovice: Mazuch (od 56. minuty Kadlec) – Škopek, Hanus, Janásek, Malovec, Matoušek, Brečka, Křikava, Kutiš – Svoboda, Šafář, Ruda – Šuhaj, Broš, Točík – Vostřák, Vácha, Panáček – Březina, Pašek, Suchánek

Rozhodčí: Slavka – Bryška, Maťašovský