Jihlava – Liberec 4:6 (kon.) | Pardubice – Písek 2:1 (po pr.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Zlín – Havířov 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 0:10 (kon.) | Olomouc – Poruba 2011 10:1 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 5:4 (kon.) | Letňany – Chomutov 6:5 (po pr.) | Kometa Brno – Vsetín 7:1 (kon.)
Slavia – HC Plzeň 2:4 (kon.)
HC Letci Letňany
6:5 (1:2, 1:2, 3:1 - 1:0)
Piráti Chomutov
Sobota 11.10.2014, 15:30 • ICE Arena, hala Reebok, Tupolevova 669, Praha 9–Letňany • Extraliga staršího dorostu

Vítěze dnešního střetnutí muselo rozhodnout až prodloužení. Kdo prodloužení dokázal plně využít, byli Letci. Jan Kučera díky přihrávce od Jiřího Horáka svému týmu zajistil dva body. Chomutov po dlouhém a vysokém vedení odjíždí domů s jedním bodem.

Pro dnešek je to ode mě a těším se u on-line přenosu opět někdy příště. Hezký zbytek večera. Tereza Košťálová (18:05:38)

62:13
    Letňany právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JAN KUČERA. Asistence: Jiří Horák.

60:01

Ve třetím dějství Letňany dokázaly těsně před koncem dvacetiminutovky vyrovnat. Vyrovnávací gól vstřelil Matěj Chalupa a tím zvýšil šanci na vítězství svého týmu. Následuje prodloužení.

60:00

59:34
    Využitá přesilovka! Autorem branky je MATĚJ CHALUPA.

59:10
    Tomáš Adámek (CHM) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

55:15

53:15
    Marek Urban (LET) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

52:38
    Autorem branky je MATĚJ CHALUPA. Asistence: Jiří Průžek.

50:01
    Autorem branky je JIŘÍ PRŮŽEK. Asistence: Tomáš Brabec.

48:16
    Piráti právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JOSEF TOMAN. Bez asistence.

48:11

48:11

46:11
    Vyloučení na obou stranách! Michal Pařík (LET) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Tomáš Adámek (CHM) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

40:01

Druhá část byla na počet vstřelených branek stejná. Marcel Hlaváček se blýskl gólem na konci dvacáté páté minuty. Puk do branky Letňany zaparkovaly skoro ke konci třetiny a snížily tříbrankové vedení Pirátů.

40:00

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 17. Kolenatý (Chalupa, Průžek), 38. Kubát (Šimon), 51. Průžek (Brabec), 53. Chalupa (Průžek), 60. Chalupa, 63. Kučera (Horák) – 8. Toman (Svoboda), 15. Palička (Šilar, Jindra), 25. Hlaváček (Novák), 30. Lyszczarczyk (Polák), 49. Toman

HC Letci Letňany: Nahodil (15. Hamalčík) – Hůla, Pařík, Brabec, P. Kubát, Kolenatý, Chvála, Babčuk, Šimon – Katriňák, Satran, Burda, L. Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Horák, Mařík, Kučera. Trenéři: Milan Antoš, Jan Zlatohlávek.
    Z technických důvodů není sestava podle pětek.

Piráti Chomutov: Strejc (Pavlát) – Lidák, Hlaváček, Běluha, Gröger, D. Novák, Hajič – J. Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, M. Svoboda, Rindoš, Jindra, Dejmak, Šilar, Adámek. Trenéři: Kamil Koláček, Pavel Inemann.

Rozhodčí: Vojtěchovský – Gabriel, Prášek