Toronto – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Tampa – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:3 (kon.)
Philadelphia – Montreal 3:4 (0:1 po s.n.) | Columbus – NY Rangers 5:2 (kon.) | Boston – Washington 0:4 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:3 (kon.) | St. Louis – Calgary 4:1 (kon.) | Florida – New Jersey 1:5 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 6:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Colorado – Minnesota 0:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 5:4 (1:0 po s.n.) | San Jose – Winnipeg 3:0 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:5 (0:3, 1:1, 1:1)
Pittsburgh Penguins
Neděle 12.10.2014, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Já se s vámi tímto loučím takže zase někdy u NHL na počtenou. (03:58:09)

Patric Hornqvist – 1+1

A máme tu konec. Tři body putují do Pittsburghu, nutno dodat, že zaslouženě. Hosté byli celý zápas o chlup lepší a nadělili domácím "bůra". V první třetině jsme viděli hned tři góly od Tučňáků, v dalších třetinách vstřelily oba týmy po jedné brance. Zjevně nejkrásnější brankou zápasu byla trefa Malkina z 34. minuty, která vymetala veškeré pavučiny v rohu Bernierovi branky.

Střely na bránu: 25:41

60:00

59:57
    Rielly ještě prověřil Fleuryho, ten si ale jeho střelu pokryl.

59:40
    Rielly zkouší rozehrát poslední útok Leafs.

59:30
    A je tu bitka mezi van Riemsdykem a Despresem! Prvně jmenovaný končí na zemi a Despres se odebírá do šaten.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a u puku jsou stále hosté, kteří se nikam neženou.

58:49
    Pittsburgh je u kotouče, zápas je nejspíše rozhodnut.

58:34
    Puk šel opět do ochranné sítě, vhazovat se bude před Fleurym.

58:06
    Střela Slováka Panika jde mimo klec. Pittsburgh vyhazuje.

57:34
    Sutter místo pokusení se o průtah skrze dva obránci radši podrží kotouč na holi Pens.

57:04
    Jevgenij Malkin sváděl rychlostní souboj s Romanem Polákem, oba byli stejně rychlí a taky oba skončili na mantinelu po vzájemné srážce.

56:41
    Comeauovu pomalou přihrávku před bránu Bernier radši pokryl.

56:17
    Hraje se v pásmu Toronta a hosté mají převahu, domácí k ničemu nepouští.

56:03
    Nepovedené rozehrávka Leafs končí na Crosbym, toho ale zastavil ofsajd.

55:43
    Marcel Goc vstřelil puk mimo hřiště. Následuje přerušení hry.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 25. Lupul (Rielly, Gardiner), 51. Bozak (Percy) – 7. Hornqvist (Ehrhoff), 8. Crosby (Letang, Hornqvist), 18. Kunitz (Crosby, Malkin), 34. Malkin (Letang, Crosby), 49. Sutter (Dupuis)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Robidas, Percy, Polák, Gardiner, Rielly – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Lupul, Kadri, Kozun – Komarov, Santorelli, Clarkson – Winnik, Holland, Panik
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Ehrhoff, Letang, Maatta, Martin, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Dupuis, Sutter, Malkin – Comeau, Goc, Downie – Sill, Spaling, Adams