test – Argentina 0:0 (2.tř) | Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | K. Vary – Pardubice 2:4 (kon.)
Sparta – Vítkovice 7:6 (kon.) | Mountfield HK – Zlín 3:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 1:4 (kon.)
Plzeň – Olomouc 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
HC Škoda Plzeň
2:5 (2:1, 0:2, 0:2)
HC Olomouc
Neděle 12.10.2014, 17:30 • ČEZ Aréna • Tipsport extraliga

Ode mne to bude pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a někdy příště u onlajnu na počtenou! (19:51:22)

Olomouc si dnes veze z Plzně tři body, ačkoliv po první třetině prohrávala 1:2. V páté minutě otevřel z trestného střílení skóre zápasu Kratěna, minutu po něm ale vyrovnal Hrňa. V 10. minutě vrátil domácím vedení Tomáš Sýkora. Poté už dávali góly jen hosté. Ve 22. minutě srovnával Patera, o 10 minut později skóroval Dlouhý. V 50. minutě dal na 2:4 Peter Zuzin a tři minuty před koncem udělal definitivní tečku za zápasem Radim Kucharczyk.

60:00

59:30
    Další rána domácího beka a dorazit puk do branky se pokusil Kadlec, Trvaj byl ale na svém místě!

59:15
    Mozíkova střela byla sražená nad bránu.

58:40
    David Škůrek (OLO) je vyloučen za hrubost.

58:27
    Schleiss pouze nahodil za Trvajovu bránu.

57:55
    Jakub Lev svou individuální akci zakončil střelou do lapačky Trvaje.

57:28
    Olomouc teď držela puk ve svém útočném pásmu, to přesně hostům vyhovuje.

56:54
    Johnson se před brankou dostal k odraženému puku, ale za Trvaje ho neprocpal!
    Radim KUCHARCZYK - 2:5

56:36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A zřejmě máme definitivně rozhodnuto! Hosté vyrazili do protiútoku, Marosz si vybruslil do dobré šance a následnou střílenou přihrávkou vybídl RADIMA KUCHARCZYKA ke skórování! 2:5! Asistence: Rostislav Marosz.

56:12
    Postup domácího celku zastaven ofsajdem.

55:48
    Výpad Plzně zakončil Schleiss střelou do výstroje Jiřího Trvaje.

54:49
    Vyrůbalík vyhodil kotouč na střídačku Plzně.

54:13
    Divíškova střela po akci Pulpána šla pouze do boční sítě.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 5. Kratěna (TS), 10. T. Sýkora (Johnson, Balej) – 6. Hrňa (Ondrušek, Škůrek), 22. Patera (Buc, Skrbek), 32. Dlouhý, 50. Zuzin (Patera), 57. Kucharczyk (Marosz)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Pulpán, Kadlec (A), Boháč, Mozík, Moravčík, Kubka, Pavlíček – Lev, Simon, Kratěna (C) – Pletka, Divíšek, J. Sýkora – Johnson, T. Sýkora, Balej – Kubalík, Beran, Schleiss
    HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Vyrůbalík (A), Majeský, Skrbek, Houdek, Ondrušek (A), Škůrek – Cibák, Marosz, Kucharczyk – Buc, Patera (C), Zuzin – Laš, Matai, Hrňa – Dlouhý, Herman, Diviš

Rozhodčí: Lacina, Turčan – Jelínek, Pešek