test – Argentina 0:0 (2.tř) | Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | K. Vary – Pardubice 2:4 (kon.)
Sparta – Vítkovice 7:6 (kon.) | Mountfield HK – Zlín 3:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 1:4 (kon.)
Plzeň – Olomouc 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
BK Mladá Boleslav
3:4 (3:3, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Kometa Brno
Neděle 12.10.2014, 18:20 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

Pro dnešní večer i týden je to z Mladé Boleslavi vše. U dalších onlajn přenosů se z města automobilů těším opět napočtenou. (21:18:28)

V Mladé Boleslavi skončil vyrovnaný zápas mezi dvěma dlouholetými rivaly. V první třetině padlo hned šest gólů, jenže o tom vítězném musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšní jen hosté z Brna, a tak berou bonusový bod z tohoto zápasu.

Nejlepší hráči utkání:
    Richard Jarůšek (BK Mladá Boleslav)
    Michal Kempný (HC Kometa Brno)

PTÁČEK - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Nakonec zvítězila Kometa Brno. Jediným úspěšným exekutorem byl FRANTIŠEK PTÁČEK, jenž prostřelil domácího gólmana do horního rohu branky.

5. série
    0:1
    František Ptáček jel velmi pomalu a Davida Ritticha překonal do horního rohu jeho branky!

5. série
    0:0
    Ani Milan Mikulík neuspěl. Na podruhé zkusil neúspěšně střelu mezi betony.

4. série
    0:0
    Jan Hruška zkusil uspět dělovkou, jenže se mu nepodařilo trefit branku.

4. série
    0:0
    Čiliak Jarůškovi puk stačil vypíchnout a ten tak nájezd neproměnil.

Pořadí nájezdů se otáčí. Na řadě je Jarůšek.

3. série
    0:0
    Milan Mikulík zkusil stahovačku, jenže Marek Čiliak jeho úmysly dobře vyčetl.

3. série
    0:0
    Tomáš Svoboda mířil mezi betony, ale David Rittich je stačil včas sklapnout.

2. série
    0:0
    David Vrbata, známý svými blafáky, svou kličku tentokrát vůbec nedotáhl a přestřelil branku.

2. série
    0:0
    O Tonovu střelu se postaral Rittich svým betonem.

1. série
    0:0
    Lukáš Pabiška trefil pouze lapačku Čiliaka.

1. série
    0:0
    Vojtěch Němec trefil horní tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení v Mladé Boleslavi o vítězi nerozhodlo. Po krátké úpravě ledu budou následovat samostatné nájezdy.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 2. Stříteský (Klimenta, Mikulík), 7. Mikulík (Stříteský), 19. Hruška (Pacovský, Mikulík) – 6. Němec (Kempný), 6. Vondráček (Burian, Koreis), 10. Čermák (Svoboda), rozh. náj. Ptáček