Nitra – Žilina 4:5 (kon.) | Poprad – Zvolen 5:2 (kon.) | Skalica – Trenčín 4:5 (po pr.)
Banská Bystrica – Martin 2:1 (po pr.) | Košice – Piešťany 1:5 (kon.)
HK Poprad
5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
HKM Zvolen
sk Neděle 12.10.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

V tretej tretine domáci hokejisti ukázali zo svojho hokejového umenia toho veľa, skórovali Bartečko a Paločko.
    Poprad teda po výhre 5:2 nad Zvolenom sa dostáva v tabuľke práve pred dnešného porazeného spod Tatier.

S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a ďakujem vám za pozornosť. Prajem vám ešte príjemný zvyšok večera a úspešný vstup do nového pracovného týždňa. (19:00:38)

60:00

59:22
    Bartečko má puk pod kontrolou v obrannom pásme a následne ho vyprevadil von z obranného pásma.

58:53
    Teraz ho možno budú mať na hokejkách do konca stretnutia viac, keďže na trestnú lavicu za nedovolené bránenie odchádza Tomáš Sýkora.

58:32
    Dinda sa s rozohrávkou nikam neponáhľal a počkal pokojne na svojich spoluhráčov. V posledných minútach sa zvolenskí hokejisti veľmi nedostávajú k puku.
    PALOČKO - 5:2

57:37
    Poprad dal gól!
    Domáci hokejisti ešte poisťujú svoje vedenie využím presilovej hry! Takáč získal puk na dolnej časti pravého kruhu a posunul ho ku opačnej žrdi na MATÚŠA PALOČKA, ktorý zakončil ponad Šimkov betón!
    Asistencie: Samuel Takáč a Jaroslav Kasík.

56:42
    Popradskí hokejisti sa absolútne nikam nenáhlia. Suchý pokojne podržal puk za bránou a počkal na čerstvé sily.

56:10
    Radoslav Suchý teraz vyskúšal pozornosť gólmana Šimka príklepom od modrej čiary, no brankár Zvolena s istotou puk lapil vo svojej lapačke.

56:01
    Kurali si pripravil puk na strelu od modrej čiary, no nemieril presne.

55:41
    Popradčania si zahrajú presilovú hru. Ján Ťavoda odchádza na dve minúty za nedovolené bránenie na trestnú lavicu.

55:34
    Michal Chovan sa teraz pripomenul brankárovi Kostúrovi, keď strieľal z medzikružia, no gólman "kamzíkov" s istotou puk zachytil vo svojej výstroji.

55:01
    V týchto sekundách je už hra celkom pokojná. Diváci na štadióne spoločne s fanklubom rytmicky tlieskajú svojim chlapcom, ktorí dnes naozaj predvádzajú dobrý výkon, no do konca zápasu ešte ostáva päť minút a všetko sa môže ešte zmeniť.

54:27
    Tomáš Sýkora nepríjemne nahadzoval spoza brány pred bránkovisko, no puk napokon len preletel popred Šimkove oči a skončil na hokejkách zvolenských hráčov.

53:43
    Pozor si teraz domáci obrancovia museli dať na Martina Ďalogu, ktorý sa šikovne dostal do medzikružia, no jeho strela smerovala len nad popradskú bránu.

52:55
    Zvolenčania už vyzerajú byť bezradní, teraz majú puk v moci v obrannom pásme a budú chcieť začínať svoju akciu odznovu.

52:09
    Michal Chovan napokon dokázal vymyslieť pozoruhodnú prihrávku pred bránkovisko, no škoda, že Hraško puk netrafil.

51:23
    Zvolenskí útočníci to teraz skúšali akokoľvek, no všetko vyriešil brankár Kostúr svojím zásahom betónom a následne Popradčanov oslobodil vyhodením puku Makovský.

50:06
    Matúš Matis sa ocitol vo výbornej príležitostí, no svojím zakončením z tesnej blízkosti gólmana Šimka iba trafil do jeho výstroje!