Slavia – Kladno 2:1 (po pr.) | HC Plzeň – HC Litvínov 8:3 (kon.) | Havířov – Zlín 0:11 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 3:5 (kon.)
HC Motor České Budějovice
3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 12.10.2014, 17:00 • Budvar aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

V dramatickém utkání se nakonec radovali Pardubičtí. Vítězství si zasloužili, tudíž si z Budvar arény odvážejí plný počet bodů. Já se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek dne. (19:10:17)

60:00

58:48
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    FREDERIK HAKL snižuje. Puk se vynořil z ničeho nic před Vlkem a zmiňovaný forvard se svou střelou nemýlil. Asistence: Martin Kašper, Lukáš Matys.

58:10
    Utkání už jenom dohrává. Puk mají na svých holích Pardubičtí.

57:13
    Kapitán hostí Žouželka prověřil Ovsjannikova nenápadnou ranou.

56:42
    Matys byl ve vyložené šanci faulován. Následný samostatný nájezd neproměnil!

55:16
    Domácí trenér Roman Heindl opustil střídačku a zamířil do šaten.

54:21
    Nehraje se. Jakub Káník dostává trest na 10 minut za nesportovní chování. Trest pro hráčskou lavici odsedí Matyáš Holý.

53:04
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto. ADAM RŮŽIČKA z první nápalil puk, bezmocný Ovsjannikov nemohl nic dělat. Pardubická opora zkompletoval hattrick. Asistence: Michal Žouželka.

52:46
    Pardubice odskakují na rozdíl dvou branek. MICHAL POCHOBRADSKÝ zastrčil kotouč za Ovsjannikova záda. Asistence: Matěj Blümel.

52:08
    Sražená střela Škrdlety zastavuje útok Budějovic.

51:22
    Zakázané uvolnění tentokrát ze strany Budějovic.

50:04
    Vysoká hůl domácích. Sporný moment zapískal sudí proti domácím. Vhazuje se před Vlkem po icingu od Pardubic.

49:17
    I s nepříjemnou tečí od vlastního obránce si Jakub Ovjsannikov poradil.

48:48
    Obětavým zákrokem zabránil Silný střele od modré.

47:58
    Leder byl osamocen před Ovsjannikovem, ten vytáhl důležitý zákrok proti jeho střele.

47:40
    Javůrek na ledě. Ani tentokrát Jihočeši nevyužili přesilovku.

46:39
    Budějovičtí ostřelují Vlka ze všech stan, k brance to ale nevede.

45:40
    Domácí mají šanci srovnat. Javůrek dokonal svůj hattrick na trestné lavici a posedí si další dvě minuty za hákování.

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 23. Hakl (Matys, Novák), 27. Škrdleta (Vochozka), 59. Hakl (Kašper, Matys) – 14. Chára (Růžička, Machala), 32. Růžička (Machala), 39. Růžička (Pochobradský), 53. Pochobradský (Blümel), 54. Růžička (Žouželka)

HC Motor České Budějovice: Ovsjannikov (Klestil) – Klusáček, Novák, Jurka, Dudáček, Hromada, Dosek, Doktor, Ruprecht – Matys, Kašper, Hakl – Vochozka, Káník, Škrdleta – Holý, Stauber, Silný – Krcho, Šindelář.
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Jánský) – Dubovči, Hrubý, Javůrek, Leder, Mert, Rudy, Žouželka – Blümel, Bucek, Černý, Chára, Machala, Matýs, Pochobradský, Ružička, Zahradník.

Rozhodčí: Jindra – Karlín, Zelenka.