PZ Kladno – Klášterec nO 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Jindř. Hradec 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 4:0 (kon.)
Ústí n/L – Karlovy Vary B 3:2 (kon.)
Mountfield HK
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Neděle 12.10.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Liga juniorů

Ode mě to je dnes vše, děkuji za pozornost a těším se u dalšího přenosu. (14:07:38)

Je tu konec zápasu, který se vydařil lépe domácímu celku, jenž si připisuje další tři body a upevňuje si první pozici v tabulce. Hradec již nepustil hosty do větší akce, naopak mu nasázel další tři branky a zajistil si tím jasnou výhru. Jindřichův Hradec tak odjíždí z pod Bílé věže s šestibrankovým nášupem.

60:00

59:39
    Hradec na konci zápasu v třetině hostů.

59:09
    Aleš Suda obdržel kotouč v mezikruží. Jeho střela tahem ale nenašla cestu za záda Kudrfalce.

58:24
    Mountfield v plném počtu.

57:52
    Hosté jsou již velmi nervózní a nemohou se dostat do útočného pásma. Hradec brání svého soupeře dobře.

57:03
    Martin Bartoň (HKR) se v úprku snažil nacpat před hosstující bránu, to se mu nakonec nepodařilo a pouze přelétl kolem brankoviště.

56:24
    Tomáš Drašnar si odpyká dvě minuty za držení, Jihočeši mají možnost přesilové hry.

56:16
    Jindřichův Hradec v útočném pásmu.

55:30
    David Gančarčík obdržel přihrávku k volné tyči hostující brány, přihrávku však špatně zpracoval a Kudrfalec se včas přemístil.

55:01
    Jindřichův Hradec se dostal do třetiny domácích. Puk byl ale zablokován v rohu hřiště a hra musela být přerušena.

54:11

53:40
    Lukáš Bezděk pálil od modré, jeho střela skončila před brankovištěm, kde se o něj pral každý hráč. Branka z toho však nepadla.

53:13
    V polovině přesilové hry Mountfield nepustil svého soupeře z pásma a na jeho golamana sází střelu za střelou.

52:35
    Patrik Miškář se dostal před bránu, kde vznikl chlum plný hráčů, ve kterém ještě našel prostor ke střele. Jeho střelu však Kudrfalec viděl a zasáhla ho do výstroje.

52:11
    Máme tu další vyloučení. Michal Kubeš dostane dvě minuty za vysokou hůl.

51:02
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Ani na šestý gól Východočechů jsme nečekali dlouho. V přesilové hře se ukázala TOMÁŠI DRAŠNAROVI prázdná brána, se kterou neměl problém si zasáhnout. Asistence: Martin Bartoň.

49:33
    Jiří Uhlík se snažil dostat gumu do útočného pásma, byl však ve středu hřiště faulován Dominikem Kundrátem. Ten si odsedí dvě minuty za držení.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 14. Michálek (Miškař, Košař), 24. Michálek (Uhlík, Bezděk), 30. Bartoň (Drašnar), 43. Kratochvíla (Gančarčík), 49. Kratochvíla, 52. Drašnar (Bartoň) – 37. Šesták (Kundrát)

Mountfield HK: Ašenbrenner (Veselý) – Vladyka, Plášil, Košář, Faltýnek, Suda, Bezděk, Miškář, Skála – Uhlík, Dudák, Kovářů, Gančarčík, Bartoň "C", Drašnar, Hercig, Michálek, Jebavý, Kratochvíla, Wolf. Trenér: Aleš Krátoška.
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kudrfálek (Fogl) – Kohút, Janeček, Šanda, Koňařík, Jon, Zettl, Mozr, Kundrát, Šesták, Michal, Košťál, Švihálek "C", Přibyl, Kubeš, Bauer, Jirků. Trenér: Jaroslav Brabec.

Rozhodčí: Veselý – Budínský, Vepřovský.