PZ Kladno – Klášterec nO 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Jindř. Hradec 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 4:0 (kon.)
Ústí n/L – Karlovy Vary B 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary B
Neděle 12.10.2014, 14:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Liga juniorů

V celém zápasu měli hosté nevýhodu v počtu hráčů Nastoupilo jich totiž jen 11. Od toho se odvíjela aktivnost domácích, kteří většinu času, hlavně v první třetině, byli stále u puku. Dostali se do vedení o které přišli v průběhu druhé třetiny. Ve třetí třetině byl zápas vyrovnaný a střely jsme viděli na obou stranách. Ovšem v té třetí třetině padaly branky opět pouze v prospěch Slovanu. Stav byl dlouhou dobu vyrovnaný 2:2. Až půl minuty před koncem utkání se podařilo dovést domácí celek do vedení Janu Huckovi, který tak zajistil Slovanu výhru a 3 body do tabulky. Nervozita vyvrcholila potyčkou u brány domácích, ale to již na stavu utkání nic nezměnilo. (17:03:54)

60:00

59:59
    Vyloučeni současně Jakub Truhlář (KVB) a Jaroslav Benda (UNL) na dvě minuty za hrubost.

59:59
    Strhla se bitka před bránou domácích.

59:52
    Hosté zkoušejí powerplay.

59:27
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení půl minuty před koncem zápasu! Střela od modré JANA HUCKA propadla až do brány hostí. Asistence Miroslav Straka

58:58
    Miroslav Straka střílí od modré, Frček tak tak stihl lapačkou vyrazit.

58:40
    Jan Hucek dostal přihrávku na modré čáře a zkouší ráznou střelu, tu má mezi betony Frček.

56:32
    Lukáš Vykouk projel celým hřištěm až na brankovou čáru, puk skončil ve výstroji Frčka.

56:31

56:15
    Jan Hucek vyhazuje až za Frčka.

55:51
    Kosina má nyní velký úkol ubránit oslabení a nemá to vůbec jednoduché.

54:31
    Vyloučen domácí Jaroslav Benda na dvě minuty za držení protihráče.

54:08
    Domácí využívají opět přesilové hry a vyrovnávají tak skóre na 2:2. Jan Hucek projel útočným pásmem, objel si bránu hostí přihrál Miroslavu Strakovi jehož střelu tečoval až za záda Frčka PETR STRNAD. Asistence: Miroslav Straka, Jan Hucek

53:49
    Ofsajd domácích.

53:18
    Oddechový čas pro hosty.

53:18
    Další přesilová hra domácích. Jan Priškin (KVB) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

52:33
    I po navrácení pátého hostujícího hráče na led zůstávají domácí v útočném pásmu.

51:38

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 12. Macek (Benda, Kopta), 55. Strnad (Straka, Hucek), 60. Hucek (Straka) – 26. Priškin (Klíma), 27. Prachař (Hubáček)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Navarra, Benda, Macek, Kašek, Trončinský, Jindřich, Strnad, Vrba, Zdvořáček, Klement
    Trenér: Vít Borůvka

HC Energie Karlovy Vary B: Frček (Harakal) – Binias, Truhlář, Kovka, Priškin, Prachař, Klíma, Krejsa, Hubáček, Vávra, Bezděk, Beer
    Trenér: Milan Čejka

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Milan Armstark, Martin Kopáč