Kazachstán – Česko 2:4 (kon.) | Island – Nizozemsko 2:0 (kon.) | Lotyšsko – Turecko 1:1 (kon.)
Andorra – Izrael 1:4 (kon.) | Bosna – Belgie 1:1 (kon.) | Wales – Kypr 2:1 (kon.)
Chorvatsko – Ázerbájdžán 6:0 (kon.) | Malta – Itálie 0:1 (kon.) | Norsko – Bulharsko 2:1 (kon.)
Malta
0:1 (0:1)
Itálie
Pondělí 13.10.2014, 20:45 • Ta' Qali National Stadium, Ta' Qali (MLT) • Kvalifikace ME
    Italové zvládli i své třetí kvalifikační utkání a nyní mají na svém kontě 9 bodů.

Rozhodčí Haţegan dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém Malta podlehla Itálii, a to v poměru 0:1. O jedinou branku zápasu se dnes postaral Pellè. Malta se dnes převážně bránila a spoléhala na rychlé brejky, avšak do těch se příliš často nedostávala. Italové byli aktivnější, nebezpečnější a zvítězili zaslouženě. Sudí Haţegan dnes rozdal 2 červené karty, tu první dostal ve 28. minutě Mifsud a v 73. minutě ho následoval Darmian. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:41:07)

90+4

90+3
    Na poslední chvilky se na hřiště dostane Bezzina, kterému přenechal místo Failla.

90+1
    Pasqual odcentroval balon před branku, ale on ani jeho spoluhráči soupeře neohrozili.

90+1
    K odraženému balonu se dostal Marchisio, který na nic nečekal a okamžitě se opřel do balonu. Nicméně jeho pokus byl odvrácen na rohový kop.
    Tyč Giovinca!

90+1
    Giovinco dostal zajímavou přihrávku za obranu, navedl si míč na střelu a poté ze své kopačky vyslal nebezpečný pokus, avšak trefil pouze tyčku.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Ve druhém poločase toho k vidění příliš zajímavého není. Navíc v posledních minutách hra probíhá pouze ve středu hřiště a šance nepřicházejí.

85
    Malta zahrávala rohový kop, ale ze standardní situace vůbec nic nevytěžila.

85
    Hrací plochu opustil Schembri, kterého vystřídal Cohen.

85
    Italové jsou s balonem na soupeřově polovině a hledají si cestičku k brance, avšak domácí hráči se brání velmi pozorně a další gól inkasovat nechtějí. Naopak snaží se získat míč pro sebe a vyrazit do rychlého brejku.

83
    Malta měla míč na svých kopačkách a pohybovala se s ním na vlastní polovině. Domácí fotbalisté nikam nespěchali a čekali na soupeřovu chybu. Nicméně Itálie rozehrávku soupeře napadala a vyplatilo se to, protože balon se přestěhoval na kopačky italských hráčů.

79
    Oba týmy hrají v deseti hráčích. Ve 28. minutě se nechal vyloužit Mifsud a v 73. minutě zase Bonucci.

76
    Itálie zahrávala hned dva rohové kopy v řadě za sebou, ale ze standardních situací nic nevytěžila. Pokaždé se k balonu postavil Pasqual a prezentoval se parádním centrem, ale soupeř se vždy ubránil.

75
    Hrací plochu opouští autor dnešní branky Pellè. Naopak na trávník se dostává Ogbonna.

75
    Na druhé straně se do zakončení dostal Giovinco, jenž mířil do levého spodního rohu branky, avšak Hogg vytasil parádní zákrok a jedovatou střelu vyrazil na rohový kop.

75
    Malta dostala výhodu volného přímého kopu a standardní situace nevypadala vůbec špatně. K balonu se dostal Failla a rozhodl se pro střelu, která byla opravdu nepříjemná. Nicméně Buffon zasáhl zkušeně a drží čisté konto.