Ostrava – Jablonec 4:1 (kon.) | Brno – Táborsko 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 2:2 (kon.)
Jihlava – Varnsdorf 5:1 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 3:0 (kon.) | Liberec – Třinec 1:1 (kon.)
Plzeň – Slovácko 8:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 3:3 (kon.)
Slavia – Příbram 0:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:2 (0:1)
AC Sparta Praha
Pondělí 13.10.2014, 13:00 • Střelecký ostrov • Juniorská liga

Rozhodčí nenastavil ani jedinou minutku nastavení, a neměl k tomu důvod, jak sám nyní vysvětluje sparťanům. Hrálo se plynule bez nějakého polehávání. Dynamo dokázalo stáhnout dvoubrankovou ztrátu a urvalo cennou remízu, juniorka Sparty doplatila na polevení ve druhém poločase. (16:58:04)

90

89
    Fryšták odkopává od brány.

88
    Sparta touží po výhře a snaží se překvapit obranu Dynama. Stále ale platí vyrovnaný stav.

86
    Patrik Pěnka vystřídal na domácí straně za Martina Helda.

85
    Held zastavil na půlce ostrým zákrokem sparťanskou jedenáctku Miskoviče a vysloužil si žlutou kartu.

84
    Pellegrini se musel vydat z brány a jít do hlavičky mimo vápno proti Kalodovi.

81
    Lépe se nevedlo ani na druhé straně Dynamu, po rohovém kopu byl faulován brankář Pellegrini.

79
    Roh Sparty adresáta nenašel.

78
    Sparta mohla vést.To by ale Surmaj musel sám před Fryštákem volit jiné zakončení než do nohou brankáře.

77
    Sparťanský útok ukončil útočným faulem na Křiváčka Pešek.

77
    Petr Pasecký se podívá na hřiště, nahrazuje Jakuba Helda.

73
    Podráský dobře zasáhl a nepustil míč na nabíhajícího Surmaje.

73
    Sparta ihned po inkasovaném gólu střídá. Místo Čavoše si zahraje Sulovský.

72
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pěkná akce Dynama a je tu vyrovnání na 2:2! RICHARD KALOD předskočil při cestě za kolmou přihrávkou stopera a nechytatelnou ranou na zadní tyč rozvlnil síť.

69
    Domácí Horák si nic nekomplikoval a poslal míč do autu. Sledujeme vyrovnaný fotbal s množstvím nepřesností. Sparťanská převaha z prvního poločasu je ale pryč.

66
    Kladrubský si narazil s Horákem v blízkosti vápna, až ke střele se ale přes sparťanský blok nepropracoval.

64
    Au. Podráský vzal přes stojnou nohu Miskoviče a může být hodně rád, že ani tentokrát domácí neuvidí žlutou kartu.