Buffalo – Florida 0:1 (kon.) | Columbus – Calgary 3:2 (kon.) | Toronto – Detroit 1:4 (kon.)
Winnipeg – Nashville 0:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 0:2 (kon.) | Anaheim – Minnesota 2:1 (kon.)
Winnipeg Jets
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Nashville Predators
Sobota 18.10.2014, 02:05 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek noci! (04:57:43)
    Jets v posledních třech zápasech zaznamenali jediný vstřelený gól.

3. Ondřej Pavelec (WPG) 25 zák., 2 góly, 92,6%

Hokejisté Winnipegu Jets ve své domácí premiéře v nové sezóně nestačili na nashvillské Predátory, kterým podlehli 0:2. Největší zásluhu na hostujícím vítězství má finský brankář Pekka Rinne, který pochytal všech 31 střel soupeře a svůj tým podržel i při těch největších šancích. Jeho protějšek Ondřej Pavelec také nechytal špatně, ale přeci jen dvakrát inkasoval. V první třetině ho překonal šikovnou tečí Ribeiro a ve 48. minutě zamířil přesně James Neal. Predators tak pokračují v dobrém startu do sezóny, naopak Winnipeg se po první výhře zaskl a prohrál potřetí v řadě.

Střely na branku ve 3. třetině – 10:8, celkem – 31:27

60:00

59:38
    Puk za brankou Tryskáčů, tohle už domácí nemohou stihnout.

59:14
    Střela Scheifeleho skončila na zadním mantinelu.

58:59
    Josi zahrál na zakázané uvolnění. Do konce zbývá minuta.

58:53
    Domácí nahodili kotouč na Rineho a opět ho donutili hru přerušit.

58:35
    Rinne po Laddově střele z ostrého úhlu podržel puk. Bude se vhazovat po pravici gólmana hostí.

58:09
    Puk byl sražen do ochranné sítě. Branka Jets je již prázdná!

57:45
    Hosté získali cenné vteřinky za brankou soupeře.

57:00
    Tři minuty, hráči Nashvillu už jsou velmi blízko zisku dvou bodů.

56:38
    Od modré pálil z první Stuart, před brankou ještě hlídkoval Ladd, ale ani teď není Rinne překonán.

56:16
    Predators si nijak situaci nekomplikovali a vyhodili na icing.

55:42
    Scheifeleho zadovka adresáta nenašla, puku se ujali hosté.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 17. Ribeiro (Jones, Volčenkov), 48. Neal (Forsberg, Volčenkov)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Enström, Bogosian, Trouba, Stuart (A), Pardy, Postma – Wheeler (A), Scheifele, Byfuglien – Frolík, Little, Ladd (C) – Thorburn, Perreault, Lowry – Peluso, Slater, Galiardi. Trenér: Paul Maurice
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Jones, Volčenkov, Ellis, Ekholm – Neal (A), Ribeiro, Forsberg – Smith, Roy, Stalberg – Jokinen, Jarnkrok, Wilson – Nystrom (A), Gaustad, Bourque. Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Watson, Lee – Cameron, Galloway

Diváci: 15016