Litoměřice – Chomutov 0:2 (kon.) | Havířov – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 3:5 (kon.)
Benátky n/J – Kladno 0:4 (kon.) | Prostějov – Jihlava 5:3 (kon.) | Most – Kadaň 0:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 18.10.2014, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Salith Šumperk: Vladislav Koutský
    HC Slovan Ústí nad Labem: Jaroslav Roubík (19:21:22)

60:00

59:51
    Současně vyloučeni Jakub Slavík (SUM) na dvě minuty za sekání a Ladislav Gengel taktéž na dvě minuty za sekání.

58:49
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí opět snižují na dvoubrankové vedení hostí. JAROSLAV ROUBÍK si připisuje hattrick, díky přesným přihrávkám a další úspěšné střele za záda Koutského. Asistence: Vít Budínský, Tomáš Rod

57:52
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácím se powerplay nevyplatilo a hosté dokázali uniknout. Patrik Muskal přihrál DANIELU VRDLOVCOVI, který neměl problém s prázdnou bránou naložit. Asistence: Patrik Muskal

57:34
    Domácí zkoušejí powerplay. Hraje se tak 6 na 4.

56:45
    Vyloučen hostující Kamil Vávra (SUM) na dvě minuty za hákování. Domácí tak mají větší možnost skórovat.

Dnešní utkání sleduje 890 diváků.

55:40
    Kamil Černý před odjezdem na střídačku ještě stihl vystřelit, hostující brankář střely vyrazil.

54:41
    Tomáš Vávra vystřelil z velikého úhlu na bránu, kde už byl připravený Koutský.

53:40
    Jakub Pořický střílí z kruhu, Koutský, má však puk pod kontrolou.

53:30
    Icing hostí.

53:07
    Ondřej Smetana nedokázal zastavit puk ve středním pásmu a projel tak až za Petráska.

52:34
    Vyhození puku mimo ledovou plochu. Vhazuje se po levici Koutského.

52:04
    Puk dojel až k Petráskovi, který ho přikryl lapačkou kvůli dojíždějícím hostujícím hráčům.

51:15
    Po dalších šancích Roubíka Roda a Budínského, hosté vyhazují za Petráska a na led pouštějí čerstvé síly.

50:26
    Koutský raději pokryl kotouč, když zpoza brány přijel Ladislav Gengel.

48:33
    Hráči si přihrávají ve svých pásmech ale ke střelám ani na jedné straně nedochází.

47:25
    Ondřej Holomek dostal na modrou čáru přihrávku kterou nahodil na připraveného Koutského.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 34. Roubík (Budínský, Rod), 45. Roubík (Budínský, Rod), 59. Roubík (Budínský, Rod) – 9. Berger (Haas, Sedlák), 32. Moskal (Staněk, Žalčík), 32. Brunec (Plášek, Vrdlovec), 45. Berger (Haas, Holík), 58. Vrdlovec (Muskal)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Trončinský, Kuchynka – Budínský, Roubík, Rod – Tůma, Kloz, Pořický – Gengel, Baránek, Přeučil – Suchan, Vávra T., Merta
    DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Slavík, Novotný, Starý, Beneš – Haas, Berger, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Kužílek, Vachutka, Vávra K.

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Štefan Belko, Jiří Rozlílek