Mor. Budějovice – Klatovy 6:2 (kon.) | Nymburk – Bílina 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (1:2 po s.n.) | Kolín – Pelhřimov 5:4 (po pr.) | Sokolov – Děčín 4:2 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Řisuty 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 1:3 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Kobra – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Nový Jičín – Břeclav 2:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
HC Řisuty
Sobota 18.10.2014, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Západ

Drama se šťastným koncem pro domácí Vajgar. Rozdílovou branku vstřelil Josef Jindra a Vajgar tak bere tři body. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:01:34)

55:11
    Sudí skočili na lep Schwambergerovi a Josef Mazanec vyfasoval dvě minuty za podražení.

54:03
    Po Trummerově ráně Schwamberger raději přerušil hru.

53:28

52:52
    Procházkova střela sice trefila masku Víta Schwambergera, ale sudí hru přerušovat nemuseli.

51:28
    Šperger zahodil tutovou šanci, hosté se poté provinili, Tomáš Landa dvě minuty sekání.

50:05
    Záleský v tutovce sám před Gábou, ale trestuhodně minul.

49:35
    Gába natlačen v brance, sudí vylučovat nebudou.

48:35
    Hosté vyvíjejí maximální snahu vyrovnat, hradecká obrana má rozhodně co na práci.

47:25

47:06
    Milotinský v úniku, nedal.

45:28
    Gába se nenechal přelstít a Vlčkovo nahození lapil.

45:17
    Martin Brabec dvě minuty za hrubost.

44:51
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Hostující brankář Schwamberger si myslel, že má puk pod kontrolou, nebylo tomu tak a JOSEF JINDRA střelou pod víko posílá domácí do vedení. Asistence Ota Lazorišák a Michal Milotinský.

44:18
    Domácí kompletní.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 5. Milotinský (Zich, Lazorišák), 16. Dvořák (Brabec), 30. Šperger (Zich, Trummer), 45. Jindra (Lazorišák, Milotinský) – 2. Kraus (Záleský), 17. Náprstek (Vlček), 28. Záleský (Bílek)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Gába, Kubeš – Kotaška, Procházka, Jindra, Zich, Kořínek, Šanda, Tržil, Kohút, Mazanec, Lazorišák, Kasalý, Šperger, Voříšek, Tomšík, Brabec, Dvořák, Milotinský, Trummer.
    HC Řisuty: Schwamberger, Černý – Kašák, Velčovský, Sedláček, Babický, Bílek, Dostál, Tomáš, Raclavský, Landa, Kos, Vyšín, Záleský, Kraus, Krpata, Vlček, Šubrt, Náprstek, Šroubek, Brém, Vodička.

Rozhodčí: Mertl S. – Samuel T., Mertl J.