Mor. Budějovice – Klatovy 6:2 (kon.) | Nymburk – Bílina 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (1:2 po s.n.) | Kolín – Pelhřimov 5:4 (po pr.) | Sokolov – Děčín 4:2 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Řisuty 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 1:3 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Kobra – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Nový Jičín – Břeclav 2:4 (kon.)
HC Kobra Praha
6:2 (5:0, 1:0, 0:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 18.10.2014, 18:00 • ZS HC Kobra • 2. liga skupina Západ

Je rozhodnuto! Konec zápasu, Kobra vítězí 6:2 a má na svém kontě 15 bodů. Zůstává tak doma neporažená, naopak Plameny zůstávají venku bez bodů. Hráči nyní předvedli svým fanouškům děkovačku a odchází do šatny.

Hlavní body zápasu byla častá vyloučení a domácí kapitán Jakeš. Na vyloučení "vyhrála" Kobra 10:8 (3:4, 3:3, 4:1), Jakeš se pak blýskl pěti body (4+1).

Domácí vyhráli hlavně díky skvělé první třetině, kdy prakticky soupeře nepustili k šanci. V poslední třetině už ale byli aktivnější Plameny ze Žďáru a možná by stihli utkání vyrovnat, kdyby měl zápas více minut.

To je ode mě vše a těším se na počtenou u dalšího domácího utkání Kobry, které sehrají 28. října proti Táboru. (20:18:14)

60:00

59:05
    Žďár je nyní opravdu velmi aktivní a Kobru rozhodně přehrává. Bohužel pro ně čas není na jejich straně, necelá minuta do konce.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu ohlášeny.

56:49

56:40
    Začíná se přiostřovat, hráči se nyní před Bílkem po odpískání trochu pošťuchovali.

56:30
    Nyní ale zahrozili a Kobru znovu podržel skvělý Bílek.

56:18
    Plamenům se tato přesilovka moc nedaří, stěží se dostávají do útoku.

55:06
    Kobra ustála krátké oslabení 5 na 3 a hraje ve čtyrech.

54:49
    Žďár si vybral oddechový čas.

54:49
    Kobra jde do tří! Roman Verbík za zdržování hry dostal dvě minuty plus osobní trest 10 minut, šel tak předčasně do šatny. Jeho trest odsedí Půlpán.

54:35
    Plameny se usadily v útočném pásmu, podařilo se jim už asi třikrát vystřelit na brankáře.

53:40
    Dominik Šteiner prověřil Vlacha v úniku, trefil ale pouze jeho výstroj.

53:06
    Žďár má další přesilovku k dispozici. Novák si posedí za hákování.

52:29
    Žďár právě vstřelil branku!
    A přesilovku využívají! MICHAL KAŇKA snížil náskok Kobry krásnou střelou.
    Asistence: Martin Gregar

51:57
    Hosté v plném počtu. Začíná jim krátká přesilovka.

51:20
    Říha vypálil prudkou střelu na Bílka, který vyrazil projektil okrajem rukavice.

50:45
    Stav hráčů se vyrovnává, Jakub Verbík také za podražení.

49:57
    A další vyloučený hráč! Martin Vítek podrazil protihráče, Kobra má další šanci navýšit náskok.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 2. Evan (Slanina), 13. Jakeš (Paris, Strnad), 14. Jakeš (Kocman), 15. Jakeš, 19. Strnad (Jakeš, Paris), 24. Jakeš (Vrba) – 41. Kunstmüller (Říha, Plachý), 53. Kaňka (Gregar)

HC Kobra Praha: Bílek (Havlín) – Šteiner, Pohl, Ton (A), Evan, Verbík Jakub, Verbík Roman, Cafourek, Vrba – Čurda, Kocman, Jakeš (C), Novák, Slanina, Borovanský, Kalla, Půlpán, Malý, Strnad, Paris
    trenér: Šeba Miloslav

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (21. Vlach) – Vítek, Pleva (A), Pilný, Kolda, Smejkal – Padělek, Kaňka, Krupka, Plachý (C), Říha, Kunstmüller, Vítek, Kotlík, Man, Gregar
    trenér: Sobotka Martin