Litoměřice – Chomutov | 0:2 (kon.) | | | Havířov – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Šumperk | 3:5 (kon.) |
Benátky n/J – Kladno | 0:4 (kon.) | | | Prostějov – Jihlava | 5:3 (kon.) | | | Most – Kadaň | 0:1 (kon.) |
Buffalo – Florida | 0:1 (kon.) | | | Columbus – Calgary | 3:2 (kon.) | | | Toronto – Detroit | 1:4 (kon.) |
Winnipeg – Nashville | 0:2 (kon.) | | | Edmonton – Vancouver | 0:2 (kon.) | | | Anaheim – Minnesota | 2:1 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Záhřeb | 1:2 (po pr.) | | | Čeljabinsk – HC Slovan | 3:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Minsk | 5:4 (po pr.) |
Toljatti – Atlant | 2:1 (3:2 po s.n.) |
Mor. Budějovice – Klatovy | 6:2 (kon.) | | | Nymburk – Bílina | 4:3 (po pr.) | | | Technika Brno – Val. Meziříčí | 2:4 (kon.) |
Poruba 2011 – Frýdek-M. | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Kolín – Pelhřimov | 5:4 (po pr.) | | | Sokolov – Děčín | 4:2 (kon.) |
Vsetín – Přerov | 1:5 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Řisuty | 4:3 (kon.) | | | Jablonec n/N – Tábor | 1:3 (kon.) |
Trutnov – Klášterec nO | 2:4 (kon.) | | | Kobra – Žďár n/S | 6:2 (kon.) | | | Nový Jičín – Břeclav | 2:4 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 6:2 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 1:3 (kon.) |
K. Vary – HC Plzeň | 2:1 (po pr.) | | | Havířov – Poruba 2011 | 6:2 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 1:0 (kon.) |
Olomouc – Vsetín | 0:0 (odl.) | | | Jihlava – Písek | 8:0 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Litvínov | 1:6 (kon.) |
Slavia – Letňany | 4:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Hr. Králové | 1:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 3:6 (kon.) |
Olomouc – Kladno | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – HC Litvínov | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Chomutov | 5:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Vítkovice | 1:0 (2:1 po s.n.) | | | Liberec – Kometa Brno | 2:5 (kon.) |
Zlín – HC Plzeň | 3:4 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 3:0 (kon.) |
Dinamo Petrohrad – K. Vary | 1:2 (kon.) |
Sabres Vídeň – Bracknell | 8:1 (kon.) | | | Osvětim – Karviná - ženy | 2:5 (kon.) |
Stadion Cheb B – Vřesová | 5:10 (kon.) | | | Mar.Lázně – Kadaň | 0:18 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Trstěnice | 4:11 (kon.) |
Kaznějov – Třemošná | 6:3 (kon.) | | | Klatovy – Nejdek | 0:1 (kon.) | | | Milevsko – Humpolec | 6:3 (kon.) |
Veselí nLuž. – Žirovnice | 6:7 (kon.) | | | Boskovice – Blansko | 3:4 (kon.) | | | H. Benešov – Kopřivnice | 3:4 (kon.) |
Bohumín – Rožnov p. R. | 1:3 (kon.) | | | Chotíkov – Pubec Plzeň | 8:6 (kon.) | | | Příbram – Černošice | 4:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Rosice | 3:4 (kon.) | | | Mělník – Poděbrady | 6:4 (kon.) | | | Vlašim – V.Popovice | 5:4 (1:0 po s.n.) |
David Servis – Hluboká n.V. | 6:4 (kon.) | | | Uničov – Uh.Brod | 8:2 (kon.) | | | Lomnice n/P – Č. Lípa | 2:6 (kon.) |
Jesenice – Slaný | 6:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Kralupy n. Vltavou | 5:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – Letňany | 4:3 (kon.) |
Zbraslav – Roudnice | 7:3 (kon.) | | | Olympik – Kobra Praha B | 1:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Benátky n/J | 9:0 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 1:3 (kon.) | | | Zlín sledge – Č.Budějovice | 12:1 (kon.) | | | SOHO Olomouc – SHK Mustangové | 1:2 (kon.) |
Znojmo – MAC Budapešť | 3:4 (kon.) |
po s.n. (1:2)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:4
(1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
HC Frýdek-Místek
Kateřina Procházková
Branky a nahrávky:
3. Kilnar (Slavík), 39. Chaloupka (Kilnar), 52. Slavík (Krayzel, Kilnar) – 27. Teper (Franek), 37. Stránský (Samiec), 57. Franek (Stránský)
Rozhodčí: Kika – Štěpán, Rožánek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Ondřej Sluštík (FRM)
0:0 Rostislav Vaněk (POR)
2. série:
0:0 Vít Stránský (FRM)
0:0 Aleš Kilnar (POR)
3. série:
0:0 Tomáš Franek (FRM)
0:0 Martin Buček (POR)
4. série:
0:0 Jakub Peslar (POR)
0:0 David Samiec (FRM)
5. série:
0:0 Luděk Krayzel (POR)
0:0 Petr Slovák (FRM)
6. série:
1:0 Jakub Hulva (POR)
1:1 Jakub Mach (FRM)
7. série:
1:1 Jakub Hulva (POR)
1:1 Dominik Suchý (FRM)
8. série:
1:1 Marek Slavík (POR)
1:1 Pavel Zedník (FRM)
9. série:
1:1 Jan Chaloupka (POR)
1:1 Petr Lipina (FRM)
10. série:
1:1 Aleš Kilnar (POR)
1:2 Jakub Teper (FRM)
HC RT TORAX Poruba 2011:
Tihlář (Pater) – Šindelář, Ovšák, Puškár, Javín, Slavík, Peslar, Prokop, Vajda – Vaněk, Krayzel, Červenka – Mihal, Vrána, Hulva – Chaloupka, Zachar, Kilnar – Seidler, Pavlačka, Buček
Náhradníci:
Trenér:
HC Frýdek-Místek: Kubáň (Chvostek) – Samiec, Teper, Podešva, Heider, Krutil, Jindřich, Černín – Franek, Lipina, Stránský, Slovák, Sluštík, Mach, Mamula, Vacula, Zedník, Kopún, Suchý
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Frýdek-Místek: Kubáň (Chvostek) – Samiec, Teper, Podešva, Heider, Krutil, Jindřich, Černín – Franek, Lipina, Stránský, Slovák, Sluštík, Mach, Mamula, Vacula, Zedník, Kopún, Suchý
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kika – Štěpán, Rožánek
Diváci:
Pouze jedinou branku za porubu se podařilo dát v nájezdech Jakubu Hulvovi. Jakub Mach dal gól díky tomu, že Tihlář neudržel puk v lapačce, ze které následně spadl do klece. Ačkoliv Marek Slavík vypálil krásnou střelu, trefil pouze břevno. Utkání rozhodl Jakub Teper. Frýdek si tak po velice vyrovnaném utkání odváží z ledu Poruby 2 body.
Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (19:25:15)