HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 1:3 (kon.) | Zlín sledge – Č.Budějovice 12:1 (kon.) | SOHO Olomouc – SHK Mustangové 1:2 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 18.10.2014, 11:30Česká para hokejová liga

44:00
    Síly na ledě se srovnají 2 minuty dostává hostující Hrbek za ''těčko''.

42:34
    Akcie Sparty v tomto zápase jsou už na bodu mrazu protože 2 minuty dostává hráčská lavice Sparty za nesportovní chování. Trest jde odpykat Novotný.

27:45
    Hosté si dnes zahrají druhou přesilovku. Vyloučen je Raul 2 minuty za ''téčko''.

22:59
    Také hosté si zahrají přesilovou hru vyloučen je domácí Zapletal na 2 minuty za ''téčko''.

14:29
    A budeme sledovat první přesilovou hru zahraje si jí domácí Sparta když je vyloučen hráč hostí Berger 2 minuty za nedovolené bránění.

Jan Hamák

Branky a nahrávky: 9. Zapletal (Zikmund) – 33. Forgo, 34. Forgo (Wágner), 42. Forgo (Nejedlý)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Zapletal, Novotný, Zikmund, Frolík, Raul, Žižka, Záluský
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Očenášek, Hrbek, Forgo, Nejedlý, Berger, Kovářík, Wágner, Karafiát

Rozhodčí: Bergmann