HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 1:3 (kon.) | Zlín sledge – Č.Budějovice 12:1 (kon.) | SOHO Olomouc – SHK Mustangové 1:2 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 18.10.2014, 11:30Česká para hokejová liga

44:00
    Síly na ledě se srovnají 2 minuty dostává hostující Hrbek za ''těčko''.

42:34
    Akcie Sparty v tomto zápase jsou už na bodu mrazu protože 2 minuty dostává hráčská lavice Sparty za nesportovní chování. Trest jde odpykat Novotný.

41:53
    Žraloci právě vstřelili branku!
    A je nejspíš rozhodnuto FORGO dostal sklepnutou přihrávku do úniku od Nejedlého si poradil v samostatném úniku s Vápenkou.

33:25
    Hosté otáčejí zápas Wágner našel mezikruhy FORGA a ten s pomocí břevna překonává podruhé Vápenku. Asistence: Wágner

32:21
    Tak hosté se nakonec dočkali vyrovnání když FORGO si najel mezikruhy a střelou zápěstím překonává Vápenku. Bez Asistence.

27:45
    Hosté si dnes zahrají druhou přesilovku. Vyloučen je Raul 2 minuty za ''téčko''.

24:30
    Velká šance hostujícíh hráčů na vyrovnání. Odražený puk od Vápenky se dostal do hry a tento puk nedokázal nikdo z trojce hráčů dorazit do prázdné brány.

22:59
    Také hosté si zahrají přesilovou hru vyloučen je domácí Zapletal na 2 minuty za ''téčko''.

19:47
    Chyba domácího Raula přišlo málem domácí velice draho. Raul ztratil kotouč ve svém pásmu mezi kruhy, puk sebral Forgo který trefil jen břevno Vápenkovi klece.

14:29
    A budeme sledovat první přesilovou hru zahraje si jí domácí Sparta když je vyloučen hráč hostí Berger 2 minuty za nedovolené bránění.

12:53
    A mohlo být vyrovnáno Berger ve velké šanci trefil jen tyč od které se puk odráží mimo hřiště.

8:31
    Sparta právě vstřelila branku!
    Zikmund vybojoval u mantinelu proti Bergerovi kotouč ten předložil najetému JANU ZAPLETALOVI který ho dostal krásně do jízdy a překonal Macha střelou s mezikruží. Asistence:Zikmund

6:42
    Ve velké šanci se ocitl Forgo když se ocitnul za domácí obranu a ujížděl sám na Vápenku. Jeho střela nakonec zasáhla masku sparťanského golmana.

Jan Hamák

Branky a nahrávky: 9. Zapletal (Zikmund) – 33. Forgo, 34. Forgo (Wágner), 42. Forgo (Nejedlý)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Zapletal, Novotný, Zikmund, Frolík, Raul, Žižka, Záluský
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Očenášek, Hrbek, Forgo, Nejedlý, Berger, Kovářík, Wágner, Karafiát

Rozhodčí: Bergmann