HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 1:3 (kon.) | Zlín sledge – Č.Budějovice 12:1 (kon.) | SOHO Olomouc – SHK Mustangové 1:2 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
SHK Mustangové AUTO IN
Sobota 18.10.2014, 20:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Česká para hokejová liga

Je tu konec. Hosté zaslouženě vítězí po brankách Pavla Kubeše a Michalce 2:1. (21:48:20)

45:00

43:27
    Brzy uplyne základní hrací doba. A nevypadá to, že by měli olomoučtí hráči srovnat. S největší pravděpodobností se tak již déle hrát nebude.

41:06
    Kudela musel zasáhnout proti Pavlu Kubešovi, který se řítil do šance. Na gólmana Kohoutů si ale tentokrát nepřišel.

39:35
    Pardubice právě vstřelily branku!
    To, co hostům nešlo předchozí třetiny, nyní vychází. Ve skrumáži před domácí klecí dokázal umístil puk, za přispění domácích hráčů, za záda gólmana MAREK MICHALEC. Asistence: Pavel Kubeš, Kvoch.

38:12
    Rána Michalce mířila do domácí branky, ale Kudela vyrážečkou perfektně zasáhl a poslal puk do bezpečí.

36:59
    Východočeši dokázali srovnat. Střelou od mantinelu se prosadil PAVEL KUBEŠ, který se tak po množství šancí zapsal mezi střelce. Asistence: Motyčka.

35:19
    Sám proti domácímu brankáři jel Motyčka, ale střelou po ledě Kudelu neprostřelil!

33:38
    Hanáci momentálně vyhazují na zakázaná uvolnění, Východočeši se ale stále marně snaží. Kudela je dosud bezchybný.

32:47
    Pardubičtí jsou opět lepším týmem, stále jsou nastěhovaní před domácí brankou. Chybí tomu ale přesné zakončení.

30:01

Po třiceti minutách hry je stav utkání 1:0. O jedinou branku se postaral domácí kapitán Martin Novák. Třetí dějství začne až po úpravě ledu, tedy asi v 21:27.

30:00

26:15
    Pavel Kubeš vybojoval v útočném pásmu puk a předložil jej Kolkovi, který ale netrefil domácí branku.

24:52
    Olomoučtí se nyní dobře brání, svého soupeře nepouští do pásma a už vůbec ne do střeleckých zakončení.

21:20
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Z ničeho nic se domácí dostávají do vedení. Hanákům se povedl ojedinělý útok, který zakončil MARTIN NOVÁK pod horní tyč. Asistence: Stodola.

21:01
    Kvochova střela skončila v nastavené lapačce Kudely. Domácí gólman stále drží naděje svého týmu. Boček na druhé straně naopak nemá vůbec žádnou práci.

18:46
    Další velká příležitost Pardubic. Kdo jiný než kapitán Pavel Kubeš mohl střílet. Sám před domácím brankovištěm ale vůbec netrefil branku.

16:54
    Kvoch nikým nehlídaný měl dostatek prostoru a času na zakončení. Jeho pokus mířil na vzdálenější tyč, ale Kudela dokázal lapačkou alespoň vyrazit kotouč do bezpečí.

16:28
    Kudela si připsal první úspěšný zákrok ve druhé části. Puk v brankovišti raději přikryl a nechal přerušit hru.

15:01

V prvních patnácti minutách jsme branku neviděli. Přestože strávili hosté většinu času v domácím pásmu, branku nevstřelili. Druhá část začne po krátké pauze.

15:00

13:42
    Do konce první třetiny chybí ještě něco málo přes jednu minutu a stav je stále bezbrankový. Východočeši marně hledají cestu ke vstřelení branky.

12:18
    Opět hostující kapitán v akci. Jeho rána z mezikruží ohrozila domácí branku, ale Kudela neinkasoval.

10:58
    Pavel Kubeš převzal puk ve vlastní obranné třetině a projel s ním až před Kudelu. Jeho střela byla zblokovaná.

09:09
    Olomoučtí se po delší době podívali před Bočka. Hostující gólman byl chvíli zmatený a vůbec nevěděl, kde je kotouč. Toho mohl využit Geier, jenže nastřelil jen tyč!

08:46
    Pavel Kubeš opět prověřil domácího gólmana, který musel zasáhnout lapačkou. Efektivní a zároveň efektní zákrok Kudely.

08:08
    Kudela musel zasáhnout před dotírajícím útočníkem Pardubic. Kotouč ležící u brankoviště odpálil do rohu.

07:35
    Kubešův další pokus schytal do helmy domácí Staněk, hra ale plyne dál, domácího hráče to nijak nepoznamenalo.

06:33
    Hosté znovu uzavřeli svého soupeře v jeho obranné třetině. Kubešův projektil letěl mimo domácí klec.

05:03
    Motyčka se řítil do samostatného úniku, jenže jej v něm zastavil hvizd sudího, který odpískal postavení mimo hru.

04:30
    Střelecký pokus Kvocha prosvištěl nad domácí brankou, Kudela nemusel vůbec zasahovat.

03:51
    Střela Kolka z pravého kruhu pro vhazování si cestu mezi tři tyče nenašla. Olomoučtí se nemohou vymanit ze své třetiny.

01:48
    Domácí jsou zatím pod tlakem soupeře. Před malou chvíli uháněli Pardubičtí do přečíslení dvou na jednoho, jenže Motyčka puk za záda domácího brankáře nedostali. Nyní Kudela zakročil proti ráně Kvocha.

00:01

SOHO Olomoučtí Kohouti: Kudela – Veselý J., Staněk, Brix, Černoch, Novák, Stodola, Rozkopal, Német, Geier.

SHK Pardubice: Boček – Kubeš, Kvoch, Buhr V., Michalec, Kubeš, Chudomský, Horníček, Hýbner, Kolek, Buhr R., Kořínek, Motyčka, Doležal.

Rozhodčí: Cik, Novotná.

Nicméně oba týmy budou bojovat o své první body. Olomoučtí totiž ani v Karlových Varech ani na ledě pražské Sparty nebodovali.

Zatímco pro Kohouty bude sobotní duel již třetím letošním ligovým, pro Pardubice to bude premiéra. Úvodní zápas na ledě Českých Budějovic byl totiž odložen na konec listopadu.

Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu třetího kola České sledge hokejové ligy, ve kterém na sebe narazí Olomouc a Pardubice. Utkání začíná v 20:30.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 22. Novák (Stodola) – 37. Kubeš P. (Motyčka), 40. Michalec (P., Kvoch)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Kubeš, Kvoch, Buhr V., Michalec, Kubeš, Chudomský, Horníček, Hýbner, Kolek, Buhr R., Kořínek, Motyčka, Doležal.

Rozhodčí: Cik, Novotná