Buffalo – Boston 0:4 (kon.) | Montreal – Colorado 3:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Florida 2:1 (3:1 po s.n.) | Detroit – Toronto 1:0 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 3:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:6 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – St. Louis 1:6 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Rangers – San Jose 4:0 (kon.)
Buffalo Sabres
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
Boston Bruins
Neděle 19.10.2014, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásnou neděli. (03:59:23)

1+0, 7 střel, čas na ledě 24:22, +2

Buffalo ani ve třetí třetině nedokázalo překonat výborně chytajícího Svedberga, a to znamená, že prodloužilo svůj gólový půst již na sto dvacet minut. Ted Nolan si musí dobře uvědomovat, že je nejvyšší čas něco změnit, tedy pokud nechtějí Sabers stejně jako v loňském ročníku dřít samotné dno NHL.

60:00

59:48
    Chára trefuje pouze hlouček bránících hráčů.

59:41
    Zápas se dohrává v obranném pásmu Sabres.

59:32
    Chára se pokusil najít jednoho ze svých spoluhráčů na útočné modré. Neúspěšně.

59:10
    Enroth přikryl vyrážečkou pokus Krejčího.

59:00
    Vstupujeme do poslední minuty třetí třetiny.

58:24
    Ani hráči Buffala se nikam moc neženou. Ví, že dnešní zápas už je ztracený.

58:00
    Před námi jsou poslední dvě minuty zápasu.

57:51
    Medvědi nahazují kotouč za Enrtoha a míří na střídačku.

57:36
    Buffalo teď na půl minuty sevřelo Boston v obranném pásmu, ale do útoku míří opět Bruins.

56:45
    Svedberg pro jistotu ukryl Weberovu lehko ustřelu. Vhazovat se bude po levici švédského gólmana.

56:38
    Sabres se podelší době řítili do útoku, o kotouč ale domácí hráči přišli ve středu hřiště.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 10. Hamilton (Bergeron), 14. Chára (Marchand, Hamilton), 32. Krug (Krejčí), 35. Soderberg (Kelly, Eriksson)

Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Gorges, Myers, Weber, Meszároš, Benoit, Ristolainen, Strachan,Zadorov – Moulson, Ennis, Gionta – Foligno, Hodgson, Stewart – Mitchell, Girgensons, Stafford – Deslauriers, Flynn, McCormick – Reinhart
    Boston Bruins: Svedberg (Rask) – Chára, Hamilton, Seidenberg, McQuaid, Krug, Miller, Bartkowski – Lucic, Krejčí, Gagne – Marchand, Bergeron, Smith – Kelly, Soderberg, Eriksson – Fraser, Campbell, Paille – Spooner, Griffith

Rozhodčí: Greg Kimmerly, Dan O'Rourke, David Brisebois, Mark Shewchyk

Diváci: 18 685