Buffalo – Boston 0:4 (kon.) | Montreal – Colorado 3:2 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Florida 2:1 (3:1 po s.n.) | Detroit – Toronto 1:0 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 3:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:6 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – St. Louis 1:6 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Rangers – San Jose 4:0 (kon.)
Dallas Stars
5:6 (1:2, 3:0, 1:3 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 19.10.2014, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z dnešního on-line přenosu je to tedy vše. Já se s vámi loučím a u dalšího utkání zase někdy na počtenou. (04:59:17)

Dnešní utkání sledovalo 18 532 diváků.

Philadelphia Flyers se tedy dočkává své první výhry, která přišla po velmi divokém utkání v Dallasu, kde nakonec Flyers urvali dva body za výhru v prodloužení, ve kterém o vítězství rozhodl v přesilové hře Claude Giroux.

Claude GIROUX - 5:6

62:49
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Flyers využívají přesilovou hru! Streit nabil do levého kruhu CLAUDU GIROUXOVI, který ihned vypálil a Lehtonenovi prošel puk mezi jeho betony. Asistence: Mark Streit, Jakub Voráček.

62:38
    Střelu Voráčka zblokoval jeden z domácích.

62:17
    Dallasu se ihned po vhazování podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.

62:09
    Jenže dvě minuty za hákování dostává Trevor Daley (DAL), a tak budou Flyers hrát další přesilovku proti třem.

61:53
    Jo. Benn zblokoval střelu MacDonalda a následně naposledy vyhodil puk z obranného pásma.

61:16
    Eakin nyní drží puk v útočné třetině a sbírá cenné vteřiny pro svůj tým.

60:58
    Daley dostal puk alespoň do středního pásma.

60:46
    Dallasu se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

60:28
    Voráček trefil levou tyč domácí brány!

60:14
    Flyers už jsou ve svém útočném pásmu.

60:01

Je za námi hodně divoká třetí třetina, ve které padly hned čtyři branky. Nejlépe se v ní vedlo především Phildelphii, která dokázala nasázet hned tři góly, a tak se utkání musí rozhodnout v prodloužení, ve kterém mají hosté výbornou možnost k zisku své první výhry, protože budou hrát téměř dvě minuty přesilovou hru proti třem.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Daley (Seguin, Spezza), 23. Cole (Horcoff, Eaves), 39. Daley (Seguin, Spezza), 40. Benn (Seguin, Spezza), 55. Spezza (Benn, Seguin) – 14. Couturier (Umberger, MacDonald), 16. B. Schenn (Schenn, Mason), 49. MacDonald (Zotto, Read), 55. Voráček (Schultz, Giroux), 57. Raffl (Voráček, Streit), 63. Giroux (Streit, Voráček)

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Nemeth, Connauton – Ja. Benn, Seguin, Eaves – Cole, Spezza, Hemský – Garbutt, Eakin, Roussel – Horcoff, Fiddler, McKenzie.
    Trenér: Lindy Ruff.

Philadelphia Flyers: Mason (41. Emery) – Grossmann, Streit, MacDonald, Schultz, Del Zotto, L. Schenn – Raffl, Giroux, Voráček – B. Schenn, Bellemare, Simmonds – Umberger, Couturier, Read – Rinaldo, VandeVelde, Jones.
    Trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Devorski, Dwyer – Gibbs, Panchich

Diváci: 18 532