Třinec – Pardubice | 5:2 (kon.) | | | Slavia – Olomouc | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:1 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Plzeň – Sparta | 2:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Zlín | 3:4 (1:3 po s.n.) |
K. Vary – Litvínov | 2:1 (kon.) |
Buffalo – Boston | 0:4 (kon.) | | | Montreal – Colorado | 3:2 (kon.) | | | Ottawa – Columbus | 3:2 (kon.) |
New Jersey – San Jose | 2:4 (kon.) | | | Washington – Florida | 2:1 (3:1 po s.n.) | | | Detroit – Toronto | 1:0 (po pr.) |
Pittsburgh – NY Islanders | 3:1 (kon.) | | | Dallas – Philadelphia | 5:6 (po pr.) | | | Chicago – Nashville | 2:1 (po pr.) |
Arizona – St. Louis | 1:6 (kon.) | | | Vancouver – Tampa | 2:4 (kon.) | | | Los Angeles – Minnesota | 2:1 (kon.) |
NY Rangers – San Jose | 4:0 (kon.) |
Chabarovsk – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) | | | Vladivostok – Soči | 1:0 (3:2 po s.n.) | | | Novokuzněck – Jaroslavl | 0:1 (kon.) |
Novosibirsk – Viťaz | 2:3 (kon.) | | | Čerepovec – Jekatěrinburg | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Jokerit – Ufa | 2:4 (kon.) |
N.Novgorod – Kazaň | 3:2 (kon.) | | | Petrohrad – Omsk | 3:2 (po pr.) | | | Riga – Barys | 2:3 (kon.) |
Linz – Znojmo | 6:3 (kon.) |
Olomouc – HC Plzeň | 5:2 (kon.) |
Hr. Králové – Motor ČB | 6:3 (kon.) | | | Chomutov – Sparta | 3:5 (kon.) | | | HC Plzeň – Hvězda Praha | 8:0 (kon.) |
HC Litvínov – Slavia | 2:6 (kon.) | | | Warriors Brno – Vsetín | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 1:3 (kon.) |
Kladno – PZ Kladno | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Banská Bystrica – Nitra | 7:3 (kon.) | | | Košice – Skalica | 2:0 (kon.) | | | Piešťany – Poprad | 2:6 (kon.) |
Martin – Žilina | 1:3 (kon.) | | | Trenčín – Zvolen | 5:2 (kon.) |
Bracknell – Osvětim | 2:7 (kon.) | | | Karviná - ženy – Sabres Vídeň | 1:7 (kon.) |
HC Boskovice – HC Šumperk | 2:6 (kon.) |
Bohemians – Žižkov Praha | 9:1 (kon.) | | | Uh.Brod B – Uh. Hradiště | 2:10 (kon.) | | | HC Vimperk – Tábor B | 6:5 (1:0 po s.n.) |
Soběslav – Písek | 1:4 (kon.) | | | Strakonice – Č. Krumlov | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Uh.Ostroh – Velká Bíteš | 7:6 (kon.) |
HC Šumperk – Kroměříž | 7:4 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Nový Bydžov | 2:4 (kon.) | | | N. Město n. M. – Náchod | 4:5 (kon.) |
Nová Paka – HC Jičín | 5:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Jaroměř | 1:5 (kon.) | | | Frýdlant – PSK Liberec | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Studénka – Orlová | 2:6 (kon.) | | | Skuteč – Ledeč n. S. | 5:6 (kon.) | | | Litomyšl – Moravská Třebová | 3:2 (kon.) |
Světlá nS – Hlinsko | 3:2 (po pr.) | | | Chotěboř – ZH Pardubice | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Choceň – Polička | 7:2 (kon.) |
Louny – Lomnice n/P | 5:2 (kon.) | | | Rakovník – Lev Benešov | 3:1 (kon.) | | | Chrudim – Česká Třebová | 3:4 (kon.) |
Ústí n/L – Chomutov B | 2:3 (1:2 po s.n.) |
SOHO Olomouc – Č.Budějovice | 3:2 (kon.) | | | Zlín sledge – SHK Mustangové | 6:1 (kon.) |
Znojmo – Fehérvár | 2:3 (kon.) |
konec
Bracknell Queen Bees
2:7
(1:2, 0:3, 1:2)
Aksam Unia Osvětim
Ladislav Vácha
Branky a nahrávky:
15. Girdlerová (Laneová, Adamsová), 50. Ganneyová (Laramee-Paquetteová) – 8. Frackowiaková (Wieczoreková), 16. Czapliková (Pozniewská, Bielasová), 22. Frackowiaková (Strzelecká), 24. Bielasová (Pozniewská), 29. Pozniewská (Czapliková), 54. Czapliková (Pozniewská, Bielasová), 58. Pozniewská (Czapliková)
Rozhodčí: Maria Raabye Fuchselová (DEN) – Veronika Dopitová (CZE), Michaela Štefková (CZE)
Diváci: 50
Neproměněná penalta:
Bracknell Queen Bees:
Bonathanová – Lambová, Highgateová, Summersová "A", Handisidesová, Graichen-Cunninghamová "C", Curtisová – Ganneyová, Aldridgeová, Overtonová – Laneová, Adamsová, Girdlerová – Laramee-Paquetteová, Newmanová "A", Eppsová – McCluskeyová.
Náhradníci:
Trenér:
Aksam Unia Osvětim: Rybacká (Krzemienová) – Metyková, Chrapeková, Kosakowská, Strzelecká, Kozlowská "A", Fersztová – Pozniewská, Czapliková, Bielasová – Galuszková "A", Wieczoreková, Frackowiaková "C" – Michaleková, Jarmulowiczová, Kosmová – Zalewská, Trethanová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Aksam Unia Osvětim: Rybacká (Krzemienová) – Metyková, Chrapeková, Kosakowská, Strzelecká, Kozlowská "A", Fersztová – Pozniewská, Czapliková, Bielasová – Galuszková "A", Wieczoreková, Frackowiaková "C" – Michaleková, Jarmulowiczová, Kosmová – Zalewská, Trethanová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Maria Raabye Fuchselová (DEN) – Veronika Dopitová (CZE), Michaela Štefková (CZE)
Diváci: 50
Bracknell – 14 (35)
Osvětim – 11 (37)
Bracknell Queen Bees – Natalie Aldridgeová
Unia Osvětim – Oliwia Rybacká
Tak to byl teda fofr, jen čtyři sekundy přesilovky stačily Unii na zvýšení svého vedení! Magdalena Czapliková vyhrála vhazování na KAROLINU POZNIEWSKOU, přičemž její parťačka z elitní formace tvrdou a hodně přesně střelou, jež se ještě odrazila o tyčku chladnokrevně skórovala! Asistence: Magdalena Czapliková.