Hr. Králové – Motor ČB 6:3 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:5 (kon.) | HC Plzeň – Hvězda Praha 8:0 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 2:6 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 4:1 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 1:3 (kon.)
Kladno – PZ Kladno 3:4 (0:1 po s.n.)
HCM Warriors Brno
4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 19.10.2014, 14:30 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Děkuji vám za pozornost a u dalšího online přenosu se budu těšit na počtenou. (16:34:12)

60:00

59:19

58:35
    Miloš napálil puk až k Sachrovi.

57:19
    Růžička (WAB) vyhodil puk na střídačku a jde si za toto nedovolené počínání odsedět dvě minuty.

55:09
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Ján Blaško zavezl puk do pásma a perfektně předložil ONDŘEJI DUFKOVI, který perfektně trefil nad rameno Sachra. Prostě perfektní akce.
    Asistence: Ján Blaško

54:09
    Gorás se snažil dorážet, ale Borský stihl puk včas schovat do bezpečí své výstroje.

53:52
    Puk se beznadějně ztratil ve skrumáži bruslí a buly se tak bude házet po Sachrově levici.

51:39
    Macháň šikovně schoval střelu za obránce, ale Sachr přesto dobře zasáhl.

50:32
    Špatná rozehrávka Brna a píská se zakázané uvolnění.

48:54
    Utkání se nám hodně přiostřilo. Vsetín cítí šanci na vyrovnání a vidíme boj o každý kousek ledu.

48:14

47:43
    Další Borského zákrok. Tentokrát ale dobře viděl a puk v klidu schoval v lapačce.

46:56
    Koňařík nahodil puk před Borského a Vsetínští se do dorážení pustili ostošest. Gólman Brna ale odolává.

46:14
    Jurnečka neudržel nervy na uzdě a rukavice mu vylétla v osobním souboji příliš vysoko. Rozhodčí ho poslal na dvě minuty na trestnou lavici.

44:44
    Vsetín měl teď obrovskou šanci, ale Michal Koňařík nedokázal včas zakončit do odkryté branky.

44:25
    Rafaj obloučkem nahodil na Sachra a ten puk raději drží v rukavici.

44:09

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 22. Mudrych (Malý, Bocián), 27. Malý, 38. Bocián (Malý, Mudrych), 56. Dufek (Blaško) – 39. Půček (Koňařík)

HCM Warriors Brno: Borský (Horký) – Máca, Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Kuchař, Rafaj – Mudrych, Kunst Blaško, Macháň, Jedlička, Růžička, Chalupa, Dufek (C), Malý, Bocián
    VHK ROBE Vsetín: Sachr (Juřička) – Dluhoš, Mikulenčák, Ondračka, Nadymáček (C), Kollár, Kamas, Ševčík, Koňařík, Žabčík, Klímek, Gorás, Janošek, Půček, Zetocha, Paťava, Paroušek, Vilém

Rozhodčí: Honza – Chocholouš, Mikšík