Bohemians 1905 – Plzeň 1:1 (kon.) | Sparta – Brno 1:2 (kon.) | Příbram – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
Jablonec – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 0:4 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 0:4 (kon.) | Teplice – Jihlava 2:1 (kon.)
FC Hradec Králové
0:4 (0:2)
FC Slovan Liberec
Pondělí 20.10.2014, 15:00Juniorská liga

Je tu konec utkání, které i po druhém poločase jasně ovládli hostující hráči, kteří dnes vítězí 0:4. Góly za ně střílel dvakrát Kaiser a dvakrát Luckassen. Příště na počtenou. (16:50:15)

90

90
    Rohový kop hrudí usměrňoval Drozd, míč ale míří těsně na bránu Liberce.

90
    No a nakonec přišlo i ohrožení, skákavý balón však Zoul nakonec vytáhl svým dnešním nejlepším zákrokem balón na rohový kop.

89
    Poslední šance pro domácí alespoň kosmeticky upravit skóre. Přímý kop z levé strany za vápnem.

87
    Dnešní střetnutí sleduje 115 diváků.

85
    Míč se ale po chvíli dostává nazpět k hráčům hostující týmu.

84
    Langr vybojoval na polovině Liberce standardní situaci pro Hradec.

82
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bouška, přichází Zítka.

80
    Hradec se snaží deset minut před koncem ještě zvednout a také vstřelit branku.

78
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Pago, přichází Václavek.
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Machuča, přichází Vojtěšek.

77
    Langr dostal dobrou přihrávku za obranu, i tuto akci ale zastavuje praporek pomezního.

75
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Luckassen, přichází Polívka.

73
    Liberec hraje i nadále velice pohledný a kvalitní fotbal založený především na brejkových situací.

69
    Drozd se dostal k zakončení, trefil ale pouze obránce.

68
    Domácí budou moci také zahrozit, vybojovali si totiž rohový kop.

66
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kaiser, přichází Tabeira.
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Káva, přichází Vágner.

66
    Liberec právě vstřelil branku!
    Marcos obdržel na hranici vápna míč, přenechal ho dobrou přihrávkou na úplně volného LUKÁŠE KAISERA – 0:4

64
    Marcos vedl další rychlý útok hostů, míč šel zhruba do penaltového prostoru, odkud si málem míč vrazil do vlastní sítě Kratochvíl.