Bohemians 1905 – Plzeň 1:1 (kon.) | Sparta – Brno 1:2 (kon.) | Příbram – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
Jablonec – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 0:4 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 0:4 (kon.) | Teplice – Jihlava 2:1 (kon.)
FK Teplice
2:1 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
Pondělí 20.10.2014, 15:00Juniorská liga

Skončilo utkání mezi Teplicemi a Jihlavou, Jihlava vedla až do 64 minuty, kdy vstřelil z penalty branku Lüftner a v 77 minutě otočil utkání Výborný. Já se s vámi loučím a při dalším onlajnu nashledanou. (16:53:21)

90+2

89
    Hosté se snaží vyrovnat, ale moc času jim nezbývá.

88
    Za faul na půlce hřiště napomenut Urma.

87
    Z volného kopu zahrozili jihlavští ale Skalák skvělým zákrokem odvrátil míč na roh.

87
    Žlutou kartu dostává Kodeš (FK Teplice).

82
    Irobiso dostával skvělý míč, ale domácí ho odkopují do autu.

82
    Hosté kopali roh a domáci centrovaný míč odvraceli opět na roh.

81
    Hosté se snaží vyrovnat což se jim nedaří protože domácí je k míčí téměř nepouštějí.

80
    Domáci mají více ze hry.

79
    Jihlavští ted pouze brání.

78
    Hosté se snaží vyrovnat, ale domáci se po brance uklidnili a nepouštějí je k míči.

77
    Teplice právě vstřelily branku!
    Po skvělém centru neměl problém PETR VÝBORNÝ uklidit míč pod brankáře do sítě.

75
    Oba týmy se snaží vsítit gol, ale ani jednomu se to zatím nedaří.

74
    Více ze hry mají aktuálně domácí.

73
    Do hlavy dostal domáci hráč od Irobisa, který obdržel žlutou kartu.

71
    Hra se ted kouskuje.

70
    Z Protiútoku hrozili jihlavští , ale domácí brankář Skalák neměl z míčem problém.