West Brom – Manchester Utd. 2:2 (kon.)
West Bromwich Albion
2:2 (1:0)
Manchester United
Pondělí 20.10.2014, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost. Na přečtenou! (22:57:08)

Dnešní dohrávka je u konce, oba týmy si shodně rozdělily po bodu. A nutno dodat, že se tak málem nestalo.

Ve druhém poločase byl na hřišti pouze jeden tým, ten hostující. Domácí však využili rychlého brejku, což jim dalo značnou psychickou výhodu v podobě vedení. V sedmaosmdesáté minutě přišlo zasloužené vyrovnání.

Držení míče: 37% : 63%
    Střely celkem (na branku): 6(2) : 15(7)
    Rohy: 0:11

90+5

90+4
    Ta přichází až teď, kdy se hosté vydali do útočné akce. Zastavil ji Marcos Rojo nedovoleným zákrokem.

90+4
    Další centr Januzaje, tentokrát nepřesný. Domácí nemají chvíli klidu.

90+3
    Ani jeden z Youngův centrů se neujal. Dále se snažil o pas Januzaj, ale ten také adresáta nenašel.

90+3
    Manchester United kooperuje kolem vápna soupeře. Neuvěřitelný tlak stále graduje.

90+2
    Ani z dalšího rohu se hostům nepodařilo skórovat. Nejblíže k zakončení byli Fellaini s Blindem.

90+1
    Centr nasměroval do vápna Young, míč však byl přetažený a skončil úplně mimo. Hosté zůstanou u míče.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Manchester United bude zahrávat rohový kop.

89
    Januzaj nyní dobře vysunul Blinda, který pelášil za centrovaným míčem směrem k brance. Míč však těsně před ním odklidil jeden z obránců do zámezí.
    Daley BLIND - 2:2

87
    Manchester United právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Rafael centroval do vápna, kde byl Falcao. Ten míč sklepl volnému DALEY BLINDOVI, jenž z první trefil míč milimetrově k pravé tyčce Myhillovy branky. Je to jeho první vstřelená branka v Premier League.

86
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Youssuf Mulumbu.

86
    Ofsajdové pravidlo nyní stálo v cestě Manchesteru, hra je přerušena.

85
    Manchester se snaží najít okénko v obraně soupeře, to se mu však vůbec nedaří. Domácí hráči doslova zavřeli vrata před brankou Myhilla.

Radim Sochor

Branky: 8. Sessègnon (Wisdom), 66. Berahino (Brunt) – 48. Fellaini (Di María), 87. Blind

Karty:   39. Morrison (WBA) – 83. Blind (MAN), 90+4. Rojo (MAN)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 4:8.
    West Bromwich Albion: Myhill – Wisdom, Dawson, Lescott, Pocognoli – Gardner, Morrison – Dorrans, Sessègnon (86. Mulumbu), Brunt – Berahino.
    Náhradníci: Daniels – Gamboa, McAuley, Mulumbu, Blanco, Anichebe, Brown.

Manchester United: de Gea – Rafael, Jones, Rojo, Shaw – Blind – Januzaj, Mata (72. Falcao), A. Herrera (46. Fellaini), Di María (76. Young) – van Persie (C).
    Náhradníci: Lindegaard – Smalling, Carrick, Young, D. Fletcher, Fellaini, Falcao.

Rozhodčí: Dean – Brooks, Collin