Lierse – Mechelen 0:1 (kon.)
Lierse SK
0:1 (0:1)
YR KV Mechelen
Pátek 24.10.2014, 20:30 • Herman Vanderpoortenstadion • Belgická Jupiler Pro League

Dnešní celý zápas měl navrch domácí tým, dnes ale prohrál tím nejhubenějším výsledkem a to 0:1. Hosté ale předvedli také dobrý výkon a odnáší si vybojované tři body do tabulky. Jediný gól zápasu padl ve 33. minutě po skvělém centru Ritse a ještě lepšímu zakončení Veselinoviče který tak dnešní zápas rozhodl.

Držení míče : 53% – 47%
    Střely celkem : 9 – 6
    Střely na branku : 3 – 4
    Střely mimo branku : 6 – 2 (22:26:44)

90+4

90+3
    Rozhodčí každou chvíli ukončí dnešní zápas a je velmi pravděpodobné že dnes zvítězí Mechelen.

90+1
    Třetí střídání si připravil také hostující kouč. Hřiště opouští Cordaro a místo něj nastupuje Adesanya.

89
    Krásný centr přišel do vápna, tam byl zcela osamocený Vellios, ten svou hlavičku umístil doprostřed brány a tam fantasticky zakročil hostující brankář Biebauw.

87
    Jediný hráč domácích nyní zůstává vzadu, zbytek se snaží o vyrovnávací gól.

86
    A ani teď ne ! Tentokrát Keita se dostal ve vápně ke střele, ten ale netrefil vůbec branku.

85
    Domácí se ani teď nedočkali svého vytouženého vyrovnání ! Masika se dostal k odraženému míči ve vápně, jeho střelu ale vychytal skvěle Biebauw.

83
    Do třetice střídají domácí. Hřiště opouští ... a na hřiště nastupuje Vellios.

81
    Domácí se nyní dožadují pokutového kopu, rozhodčí ale zůstává v klidu a jen ukazuje Masikovi aby se zvedl.

79
    Druhé střídání na straně hostů. Hřiště pomalu opouští Hanni a místo něj nastupuje Claes.

78
    Domácí svého soupeře tlačí, do útoku se nyní pouští snad všichni hráči domácích.

76
    Ve velké šanci se teď ocitl Hanni ! Jeho střelu z hranice pokutového kopu ale výtečně vychytal Bajkovič.

74
    Druhou žlutou kartu zápasu vyfasoval domácí Ngawa.

71
    Druhé střídání připravil trenér domácích. Ze hřiště stáhl Ziza a místo něj poslal na trávník Wamberta.

70
    Z velké dálky to teď zkusil Losada, jeho střela ale míří vysoko nad branku.

68
    V druhém poločase jsme zatím neviděli žádnou velkou šanci ani na jedné straně a tak je stav po šedesáti osmi minutách stále 0:1 pro Mechelen.

67
    Van Damme se dostal po rohu k hlavičce, ta byla ale velmi slabá a také velmi nepřesná.