San Jose – Buffalo 1:2 (kon.) | Ottawa – New Jersey 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 7:5 (kon.) | Toronto – Boston 1:4 (kon.)
St. Louis – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Tampa 7:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (po pr.) | Calgary – Washington 1:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 2:1 (po pr.)
Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.)
Arizona Coyotes
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Florida Panthers
Neděle 26.10.2014, 03:00 • Gila River Arena, Glendale (kapacita 17125 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (07:00:36)

1. Oliver EKMAN-LARSSON (ARI) – 1+0, 8 střel, čas na ledě 26:47
    2. Mike SMITH (ARI) – 23 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 95,8%

Největší čas na ledě: Yandle 27:56 – Mitchell 26:01

Branky a nahrávky: 50. Hodgman (Korpikoski, Yandle), 63. Ekman-Larsson (Gagner, Yandle) – 42. Pirri (Fleischmann, Jokinen). Diváci: 13202. Rozhodčí: Leggo, St. Pierre – Cameron, Murchison.

V prvních dvou třetinách dnešního utkání se diváci v Gila River Areně branky nedočkali. Skóre se poprvé měnilo až na začátku třetí části hry, když se ve 42. minutě prosadil Brandon Pirri, na jehož brance si připsal asistenci také Tomáš Fleischmann. Pro českého útočníka v barvách Panthers se jednalo vůbec o první bod v letošní sezóně.

Domácím se ale v polovině třetí části hry podařilo srovnat, když se v přesilové hře prosadil Justin Hodgman, který tak hned ve svém prvním startu v NHL vstřelil i branku. V dalším průběhu třetí třetiny už branka nepadla, rozhodnout tak muselo prodloužení.

V nastaveném čase byl za hru vysokou holí vyloučen Barkov a domácím se povedlo přesilovku využít. Trefil se Oliver Ekman-Larsson, který tak rozhodl již druhé prodloužení v letošní sezóně. Arizona tak vítězí nad Floridou 2:1 po prodloužení!

EKMAN-LARSSON - 2:1

62:20
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí to ale nakonec dokázali! Yandle rychlou přihrávkou napříč kluzištěm našel Gagnera, který přiklepl puk OLIVERU EKMAN-LARSSONOVI, který rovněž rychlou střelou z levého kruhu prostřelil Luonga! Asistence: Sam Gagner a Keith Yandle.

62:04
    Ani Yandleův pokus si cestu do sítě nenašel.

61:48
    Ekman-Larsson pálil po ledě, Luongo jeho střelu viděl a taky úspěšně zasáhl.

61:25
    Shane Doan byl v útočném pásmu zasažen vysokou holí, provinil se Alexander Barkov, mladý útočník Floridy je tak vyloučen. Obrovská šance pro Coyotes na vstřelení branky!

61:07
    Gagner předal puk najíždějícímu Korpikoskimu, který z pravé strany netrefil branku.

60:36
    Hosté se v první akci prodloužení neprosadili, na druhou stranu mířil Boedker s Vermettem do přečíslení dva na jednoho, dánský útočník zvolil střelu, skvělý blok ale předvedl Dmitrij Kulikov.

60:01

Ve třetí třetině jsme byli svědky konečně také branek. Hned na začátku třetí části hry se po chybě Yandlea za vlastní brankou prosadil Brandon Pirri, jenž využil dobré přihrávky od Tomáše Fleischmanna.

V polovině třetí periody ale srovnal skóre v přesilové hře Justin Hodgman, který si tak ani nemohl přát lepší vstup do kariéry v NHL, jelikož se prosadil hned ve svém prvním utkání v nejslavnější soutěži světa. O vítězi tak bude muset rozhodnout nastavený čas, prodloužení začne za malou chvilku.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27
    Korpikoski skvělou prací v defenzivě vyhnal Floridu z útočného pásma.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 50. Hodgman (Korpikoski, Yandle), 63. Ekman-Larsson (Gagner, Yandle) – 42. Pirri (Fleischmann, Jokinen)

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Ekman-Larsson, Murphy, Yandle, Stone, Schlemko, Michálek – Boedker, Vermette, Doan (C) – Klinkhammer, Chipchura, Korpikoski – Gagner, Hodgman, Erat – McMillan, Vitale, Crombeen
    Trenér: Dave Tippett.

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad, Mitchell (C), Kulikov, Olsen, Gudbranson – Bergenheim, Barkov, Boyes – Huberdeau, Bjugstad, Upshall – Fleischmann, Pirri, Jokinen – Kopecký, Mackenzie, Thornton
    Trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Leggo, St. Pierre – Cameron, Murchison

Diváci: 13202