San Jose – Buffalo 1:2 (kon.) | Ottawa – New Jersey 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 7:5 (kon.) | Toronto – Boston 1:4 (kon.)
St. Louis – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Tampa 7:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (po pr.) | Calgary – Washington 1:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 2:1 (po pr.)
Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.)
Los Angeles Kings
5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 26.10.2014, 21:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a zase někdy, nejen u NHL, napočtenou. (00:02:07)

Utkání sledovalo 18 230 diváků!

Československá stopa
    Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

1. Tyler Toffoli (LAK) 1+3
    2. Jeff Carter (LAK) 1+3
    3. Tanner Pearson (LAK) 2+0

A je dobojováno. Dnešní utkání bylo v první třetině vyrovnané, poté ale přebrali iniciativu Kings. De facto celé utkání řídila lajna "sedmdesátek" Pearson, Carter, Toffoli. Ta se podílela na všech gólech a z toho čtyři vstřelil vždy některý z hráčů této lajny. Columbus od třetí třetiny už nestíhal a tahal za kratší konec, domácím patří právem všechny body za vítězství. Nyní zbývá jen doufat, že Nick Foligno bude v pořádku.

Střely po konci zápasu: 27-24

60:00

59:28
    Jackets se nyní drží v pásmu Kings, ti se ale nedají a kráčí si za vítězstvím.

59:00
    Poslední minuta, Los Angeles kontroluje hru.

58:31
    Neuvěřitelné! Quick nyní proti střele Letestua, který stál sám proti němu, zasáhl jako Hašek zamlada a sklízí obrovský aplaus.

57:32
    Columbus hraje hodně do těla, ke střele na bránu se ale už nějakou chvilku nedostal.

56:34
    Domácím to ale nestačí, nyní doslova drtí bránu hostí. Naposledy si vystřelil Muzzin.
    Tanner PEARSON - 5:2

55:26
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Toto zavání debaklem. Po střele Toffoliho se puku za bránou zmocnil Jeff Carter. Ten posléze přihrál před bránu na TANNERA PEARSONA, který navyšuje skóre. Asistence: Tyler Toffoli, Jeff Carter

54:46
    King bojuje v útočném pásmu. Muzzinova střela chvíli poté vypadla Bobrovskijmu z lapačky přímo na Johansena, který si dal výlet přes celé hřiště, ale Quicka nepřekonal.

54:10
    Hostům zbývá necelých šest minut na to, udělat něco se skórem. Momentálně jsou u puku domácí a nevypadají, že se ho chtějí vzdát.

53:32
    McNabbův pokus Bobrovskij s porcí štěstí zvládl, následně se domácí dostali do ofsajdu.

52:47
    Po delší době vystřelili i hosté, Quick byl ale bezchybný.
    Tanner PEARSON - 4:2

51:49
    Tak to byl opravdu rychlý gól, Toffoli přihrál vzduchem přes půlku hřiště na TANNERA PEARSONA, který z bezprostřední blízkosti prostřelil Bobrovskijho. Asistence: Tyler Toffoli, Brayden McNabb

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 24. Carter (Toffoli, Doughty), 37. Toffoli (Carter, Regehr), 39. King (Williams, Carter), 52. Pearson (Toffoli, McNabb), 56. Pearson (Toffoli, Carter) – 15. Erixon (Hartnell, Johansen), 40. Letestu (Tropp, Prout)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Martinez, Regehr, McNabb, Greene – King, Kopitar, Brown – Pearson, Carter, Toffoli – Andreoff, Stoll, Williams – Clifford, Richards, Nolan
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Forsberg) – Tyutin, Savard, Murray, Wisniewski, Johnson, Prout – Hartnell, Johansen, Foligno – Erixon, Dano, Tropp – Letestu, Anisimov, Skille – Cracknell, Chaput, Boll

Rozhodčí: Dennis LaRue, Kevin Pollock – Shane Heyer, Mark Wheler

Diváci: 18 230