Cesena – Hellas Verona 1:1 (kon.) | Lazio – Cagliari 4:2 (kon.)
S. S. Lazio
4:2 (3:0)
Cagliari Calcio
Pondělí 03.11.2014, 21:00 • Stadio Olimpico (Řím) • Italská Serie A

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám hezký zbytek pondělního večera. (22:58:25)

Gólově bohaté utkání je u konce a Lazio nakonec vítězí 4:2. Domácí začali velmi dobře a po 26 minutách vedli už 3:0, ale hosté nic nevzdali a v 84. minutě dokonce v oslabení snížili na rozdíl jediné branky, ale Lazio si nakonec výhru přeci jen vzít nenechalo a v posledních minutách hrálo hodně soustředěně. Díky dnešnímu vítězství se Lazio vrací zpátky na třetí pozici v tabulce Serie A.

90+3
    EDERSON - 4:2

90+2
    Lazio právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Candreva dostal dobrou přihrávku na pravou stranu, potáhl míč hluboko do vápna, kde přihrál úplně volnému EDERSONOVI, pro něhož nebylo problémem dorazit míč do odkryté brány.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Lazio teď hraje zodpovědněji a drží míč na svých kopačkách.

88
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefano Mauri, přichází Ederson.

87
    Cossu si nabíhal pro nakopnutý balón, jenže rozhodčí si všimli, že byl v ofsajdovém postavení.

86
    Hráči Lazia se teď snaží držet míč daleko od vlastní brány.
    João Pedro Galvão - 3:2

84
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Hosté se nakonec i v oslabení dočkali kontaktní branky! Benedetti poslal hlavou míč na malé vápno, kde se z voleje trefil mezi nohy brankáře Marchettiho JOÃO PEDRO.

83
    Velká šance hostů! Sau dostal perfektní přihrávku a uháněl s míčem směrem k bráně, ale jeho následný pokus o zakončneí dokázal na poslední chvíli zblokovat skvělým obranným zákrokem Ciani.

82
    Hosté to teď zkoušeli dlouhou přihrávkou za obranu, ale pro míč si došel brankář Marchetti.

81
    Utkání teď znatelně postrádá tempo. Domácím stačí v klidu dohrát zápas a hosté nemají v oslabení dost sil na to, aby se zmohli na nějaký větší tlak.

79
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Senad Lulić, přichází Ogenyi Onazi.

79
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Crisetig, přichází João Pedro dos Santos Galvão.

78
    Lazio teď nikam nespěchá a v poklidu kombinuje na vlastní polovině.

76
    Hosté se snaží útočit i v desíti. Na pravé straně se uvolnil Balzano, který potáhl míč až k čáře a následně odcentroval až příliš blízko před bránu, kde byl připravený Marchetti.

Martin Švejkar

Branky: 7. Mauri (Klose), 25. Klose (Lulić), 26. Klose (Lulić), 90+2. Ederson (Candreva) – 48. Braafheid (vla.), 84. dos Santos Galvão (Benedetti)

Karty:   43. de Vrij (LAZ), 72. Lulić (LAZ) – 56. Ceppitelli (CAG), 63. Crisetig (CAG), 68. Conti (CAG)   72. Ibarbo (CAG)

S. S. Lazio: Marchetti – Pereirinha, Ciani, de Vrij, Braafheid – Parolo, Biglia, Mauri (C) (88. Ederson) – Candreva, Klose (62. Djordjević), Lulić (79. Onazi).
    Náhradníci: Berisha, Strakosha – Konko, Cana, Novaretti, Anderson, Ederson, González, Onazi, Ledesma, Cataldi, Djordjević.

Cagliari Calcio: Cragno – Pisano (58. Balzano), Ceppitelli (58. Benedetti), Rossettini, Murru – Crisetig (79. dos Santos Galvão), Conti (C), Ekdal – Ibarbo, Sau, Cossu.
    Náhradníci: Colombi – Benedetti, Capuano, dos Santos Galvão, Dessena, Balzano, Donsah, S. Longo, Capello, Farias.

Rozhodčí: M. Di Bello – G. Paganessi, M. Passeri