Dynamo – Estoril 1:0 (kon.) | Karabach – Dněpropetrovsk 1:2 (kon.) | Astra Giurgiu – Celtic 1:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Salzburg 1:5 (kon.) | Panathinaikos – Eindhoven 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Inter 1:1 (kon.)
Helsinki – Turín 2:1 (kon.) | Curych – Villarreal 3:2 (kon.) | Apollon Limassol – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Kodaň – Club Bruggy 0:4 (kon.) | Asteras – Tottenham 1:2 (kon.) | Besiktas – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
Feyenoord – Rijeka 2:0 (kon.) | Sevilla – Standard 3:1 (kon.) | Wolfsburg – FK Krasnodar 5:1 (kon.)
Everton – Lille 3:0 (kon.) | Sparta – Slovan Bratislava 4:0 (kon.) | Neapol – Young Boys 3:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Aalborg 2:0 (kon.) | Rio Ave – FCSB 2:2 (kon.) | Guingamp – Dinamo Minsk 2:0 (kon.)
Fiorentina – PAOK 1:1 (kon.) | Lokeren – Trabzonspor 1:1 (kon.) | Legia – Met. Charkov 2:1 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (1:1)
Trabzonspor AŞ
Čtvrtek 06.11.2014, 21:05 • Daknam, Lokeren (BEL) • Evropská liga

Lokeren se ujal vedení již v páté minutě utkání, kdy ho za výhrou nasměroval Ayanda Patosi, na jehož gól dokázal těsně před přestávkou odpovědět Majeed Waris. Druhý poločas tolik šancí jako ten první už nenabídl, přesto se ale v obrovské šanci ocitl po přestávce Mustapha Yatabaré, který mohl rozhodnout zápas, jenže fantastického Boubacara Barryho nedokázal propálit. Konečné skóre. Lokeren 1 Trabzonspor 1. (23:01:29)

90+5
    Světlice, která málem zasáhla brankáře Barryho.

90+4
    Světlice dnes byly v hojném počtu k vidění, nakonec se ale zápas bez problému dohrál.

90+4
    Ayanda Patosi se pokusil zahrozit na opačné straně, také jeho pokus byl ale nepřesný a utkání směřuje ke konci.

90+3
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Mustapha Yatabaré, přichází Óscar Cardozo.

90+3
    Střídající Sefa Yilmaz se pokusil rozhodnout dnešní zápas, jeho střela pravačkou zpoza šestnáctky ale zamířila vysoko nad.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Lokeren rozehrál svůj sedmý rohový kop v dnešním zápase, k ohrožení hostující brány se ale žádný z jeho hráčů nedostal.

89
    Junior Dutra se málem dočkal vítězného gólu, jeho střela ale byla sražena na rohový kop.

88
    Ayanda Patosi už se chystal vypálit zpoza šestnáctky, jeho střela ale byla zablokována hned dvojicí protihráčů.

87
    Lokeren se dokázal na pravém křídle protlačit k centru, ten byl ale na přední tyči odvrácen.

86
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Fatih Atik, přichází Sefa Yilmaz.

85
    Yatabaré zastavil nedovoleně Persoonse a hra byla přerušena.

84
    STŘELY NA BRÁNU: Lokeren 3 Trabzonspor 4

83
    STŘELY CELKEM: Lokeren 11 Trabzonspor 13

82
    Ayanda Patosi předvedl šlapák a po zákroku na Carla Medjaniho mu byl odpískán faul.

80
    Do konce utkání zbývá něco málo přes deset minut. Dokáže jeden z týmů strhnout vítězství na svou stranu?

79
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Besart Abdurahimi.

Tomáš Reiner

Branky: 5. Patosi – 45+2. Waris

Karty:   21. Dutra (LOK), 27. Odoi (LOK) – 14. Atik (TRA)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:8.
    Sporting Lokeren: Barry – Odoi, Scholz, Marić, Galitsios – Overmeire (C) (53. Ngollock), Dutra, Persoons – Patosi, Leye, De Pauw (79. Abdurahimi).
    Náhradníci: Lazić – Mertens, Kaya, Remacle, Abdurahimi, Ngollock, Dessers.

Trabzonspor AŞ: Öztürk – Bosingwa (C), Belkalem, Papadopoulos, Nizam – Medjani, Constant – Ekici (76. Dursun), Atik (86. Yilmaz), Waris – M. Yatabaré (90+3. Cardozo).
    Náhradníci: Erdoğan, Dursun, Dogan, Aydogdu, Yilmaz, Demir, Cardozo.

Rozhodčí: Gianluca Rocchi. Asistenti: Gianluca Cariolato, Alessandro Giallatini. Čtvrtý rozhodčí: Matteo Passeri. Brankoví rozhodčí: Paolo Mazzoleni, Carmine Russo (všichni ITA)