Buffalo – Edmonton 2:3 (kon.) | Carolina – Columbus 3:2 (po pr.) | Detroit – New Jersey 4:2 (kon.)
Chicago – Washington 2:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Calgary 4:6 (kon.)
Florida Panthers
4:6 (1:0, 3:3, 0:3)
Calgary Flames
Sobota 08.11.2014, 21:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je pro tuto chvíli všechno, za téměř hodinu však dnešní bohatý program v NHL pokračuje a já věřím, že si najdete čas na sledování jiných online přenosů z této nejprestižnější hokejové soutěže světa. Ode mě je to vše, užijte si zbytek noci. (23:45:41)

Tomáš Kopecký (FLA) – 0 body, 2 střely, čas na ledě: 13:46

Velice zajímavé utkání je tedy za námi. Konečný výsledek 6:4 pro Calgary je pro domácí hokejisty hodně krutý. Ti hned čtyřikrát vedli. Ve 45. minutě vyrovnal Monahan. Domácí poté poprvé v zápase nedokázali na vyrovnávací branku zareagovat a o třináct minut později se poprvé v zápase dostali do vedení hosté. Po přihrávce Hudlera se přesnou ránou prosadil Lance Bouma, což byla osudová rána pro Pantery. O minutu později pečetil výhru Calgary, které ve 34. minutě prostřídalo gólmany, talentovaný Johnny Gaudreau.
    Svěřenci trenéra Boba Hartleyho si tak z dnešního divokého utkání berou dva body, Florida se i přes svůj nejlepší ofenzivní výkon sezony bude muset obejít bez bodu.

60:00

59:40
    Boyes ještě vyzkoušel štěstí střelou od pravého mantinelu, v době kdy byl znovu z brány odvolán Montoya.
    Johnny GAUDREAU - 4:6

58:55
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Domácí se rozhodli hrát vabank, odvolali gólmana, Mitchell v útočném pásmu promáchl přihrávku, kotouče se chopili hosté a JOHNNY GAUDREAU pojistil výhru Calgary střelou do prázdné brány. Asistence: Sean Monahan.

58:32
    Oddechový čas pro Plameny, kteří jsou na dosah dvěma bodům.

58:32
    Velká komplikace pro domácí mužstvo, Jussi Jokinen byl těsně před koncem třetí části vyloučen za nesportovní chování a Panteři to budou mít vskutku složité.
    Lance BOUMA - 4:5

57:42
    Tak to je rána pod pás domácímu týmu, hosté se dostávají poprvé v zápase do vedení, nyní v 58. minutě! Jiří Hudler zadovkou přihrál LANCI BOUMOVI, jenž vypálil z první a svou nekompromisní ránou prostřelil Montoyu. Asistence: Jiří Hudler, Mark Giordano.

56:05
    Po rutinním zákroku Montoyi vznikla první menší potyčka utkání před brankářem Floridy, rozhodčí od sebe aktéry oddělil, žádného z nich nevyloučil.

55:58
    Huberdeau se snažil od zadního mantinelu vecpat před bránu, to se mu sice povedlo, kotouč však nechal za sebou a akce nesplnila svůj účel.

55:35
    Rodící se brejk Calgary zhatil ofsajd, do něhož najel Jooris.

55:29
    Na druhé straně musel zasahovat po delší době Hiller.

55:00
    Russellův pokus od modré čáry Montoya s problémy vyrazil mimo bránu.

54:45
    Velký úkaz, poprvé v zápase se hlasitě ozývají fanoušci Panthers!

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 2. Upshall (Ekblad), 25. Bjugstad (Mitchell, Kulikov), 28. Upshall (Trocheck, Kulikov), 34. Hayes (Upshall) – 25. Jones (Gaudreau, Engelland), 29. Giordano (Byron, Bouma), 33. Hudler (Glencross), 45. Monahan (Gaudreau, Giordano), 58. Bouma (Hudler, Girodano), 59. Gaudreau (Monahan)

Florida Panthers: Montoya (Luongo) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Kulikov, Olsen, Gudbranson, Robak – Upshall, Barkov, Jokinen – Huberdeau, Bjugstad, Boyes – Grimaldi, Trocheck, Hayes – Kopecký, MacKenzie, Thornton
    Calgary Flames: Rämo (34.Hiller) – Brodie, Giordano, Russell, Wideman, Engelland, Šmíd – Hudler, Granlund, Gaudreau – Jones, Monahan, Glencross – Baertschi, Byron, Setoguchi – Jooris, Bouma, Bollig, Ferland

Rozhodčí: O´Rourke, Rehman – Racicot, Grandt