Liverpool – Chelsea 1:2 (kon.) | Burnley – Hull City 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Crystal Palace 1:0 (kon.)
Southampton – Leicester 2:0 (kon.) | West Ham – Aston Villa 0:0 (kon.) | Queens Park – Manchester City 2:2 (kon.)
Southampton FC
2:0 (0:0)
Leicester City
Sobota 08.11.2014, 16:00 • St. Marry's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

To je z tohoto online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na shledanou! (18:06:14)

Zákroky brankáře domácích Forstera – 0

Hlavní rozhodčí Oliver odpískal konec atraktivního utkání mezi Southamptonem FC a Leicesterem City.
    První poločas nám nenabídl příliš šancí, vypíchnout se dá pouze střela Maného, která těsně minula břevno branky Lišek.
    Druhý poločas byl však o něčem jiném. Především Southampton si vypracoval mnoho příležitostí a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí první gól. Až do 75. minuty byla obrana Leicesteru pozorná a pečlivá. Ronaldu Koemanovi vyšlo zejména druhé střídání, protože se ve zmíněné 75. minutě prosadil střídající útočník Shane Long. Ten samý hráč přidal i druhou branku, když si v 80. minutě naběhl na centr Wanyamy a nedal Schmeichelovi šanci. Hosté si příliš gólovek nevypracovali až na Wooda, jenž mohl v v 88. minutě snížit, avšak svou tutovkou pohrdl.
    Domácí tak doma opět vyhráli a udrželi si druhou pozici ligové tabulky. To Leicester se nachází ve velmi špatné formě. Prohrál již čtyři zápasy v řadě, ve kterých nedokázal vstřelit ani jednu branku.
    Shane Long dnes zazářil a rozhodl o výhře Saints.

90+4

90+3
    Těsně před závěrečným hvizdem mohl završit hattrick Shane Long! Přesný centr Tadiče si tento útočník zpracoval na hlavu, ale z voleje minul svatyni hostí.

90+2
    Domácí ještě před koncem utkání potřetí vystřídají. Ze hry odchází Schneiderlin, přichází mladý Reed, jenž odehraje své první utkání v této sezoně.

90+2
    Centr Drinkwatera skončil pouze v rukavicích Forstera.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil nad rámec základní hrací doby 3 minuty.

88
    Obrovská šance pro Leicester! Wood se dostal za obranu, nenechal se obrat o míč Fontem, naznačením si položil Forstera, ale trestuhodně minul branku. To byla největší šance hostí v tomto utkání.

88
    Brankář hostí Kasper Schmeichel se ještě snaží vyburcovat svůj celek do pravděpodobně posledních 5 minut druhého poločasu.

86
    Nick Powell se odhodlal ke střele z velké vzdálenosti, jeho pokus se mu ovšem vůbec nepovedl.

84
    Saints naprosto dominují hře. Hosté z Leicesteru jsou opravdu opaření dvěma brankami v rychlém časovém sledu.
    Shane LONG - 2:0

80
    Southampton právě vstřelil branku!
    Soton přidává druhou branku! Wanyama nádherným pasem za obranou našel nikým nehlídaného žolíka SHANA LONGA, který obstřelil Schmeichela a během krátké doby přidává svou druhou trefu v tomto utkání. Stačilo mu na to pouze 12 minut!