Benátky n/J – Prostějov 4:2 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Chomutov – Havířov 4:3 (po pr.)
Kadaň – Jihlava 2:3 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Kladno 4:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 08.11.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Havlíčkův Brod – Jan Jaroměřský
    Salith Šumperk – Jakub Slavík (19:22:40)

Domácí ve třetí třetině přidali ještě dva góly a vedli tak již 5:1, hosté alespoň necelou minutu před koncem zápasu dokázali ještě upravit skóre zápasu na konečných 5:2.

60:00

59:13
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    JAN JAROMĚŘSKÝ se dostal do střelecké pozice kterou dokázal využít střelou pod betony domácího gólmana a upravuje tak skóre zápasu na 5:2. Asistence: Václav Tomek.

59:00
    Probíhá poslední minuta zápasu.

56:55
    Draci právě vstřelili branku!
    První střela TOMÁŠE DRTILA skončila na betonech Dlouhého, ta se odrazila zpět k Drtilovi a ten na podruhé dokázal puk poslat za záda hostujícího gólmana. Bez asistence.

56:31
    Moskal poslal puk na Gewieseho, ten si kotouč ještě potáhl do lepší střelecké pozice, která nakonec skončila ve výstroji hostujícího gólmana.

55:24
    Brunec našel dobrým pasem Vrdlovce, ten ovšem nedokázal puk zkrotit.

54:36
    Semrádova střela z modré končí nad Koutského bránou.

54:00
    Tvrdá střela Heřmana z levého kruhu končí na hrudi domácího gólmana.

51:08
    Šumperk jel do přečíslení tři na jednoho a nemýlil se. Patrik Moskal poslal puk na LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který svou druhou trefou v dnešním zápase posílá domácí tým do tříbrankového vedení. Asistence: Patrik Moskal, Aleš Holík.

50:28
    Velecký zadovkou našel Vávru, proti jeho střele musel zasahovat Dlouhý betony.

49:44
    Tomek posílal puk před bránu na teč, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

48:49
    Babkovu střelu zablokoval Novotný.

48:00

47:38
    Útočnou akci Šumperka zastavil ofsajd .

47:15
    Hostům se teď dvakrát po sobě dokázalo vyhodit.

46:49
    Hosté vyhazují a odjíždí střídat.

Jaroslav Svoboda

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 14. Vachutka (Staněk A., Cink), 16. Žálčík (Staněk A., Moskal), 35. Berger (Velecký), 52. Žálčík (Moskal, Holík), 57. Drtil – 22. Kuchler (Staněk R., Maliník), 60. Jaroměřský (Tomek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Dietz, Novotný Slavík, Gewiese – Vávra, Berger, Velecký – Staněk A., Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Cink, Vachutka, Kužílek
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dlouhý (Svoboda) – Janáček, Jaroměřský, Škůrek, Boháč, Staněk R., Semrád, Vala – Rousek, Kuchler, Maliník – Půlpán, Heřman, Schleiss – Tomek, Milfait, Babka – Chlubna, Kuchta, Minárik – Sedláček

Rozhodčí: Hrubý – Hejl, Podrazil