FK Mladá Boleslav
2:2 (1:2)
FC Baník Ostrava
Pátek 14.11.2014, 14:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Juniorská liga

Stav po devádesáti minutách je 2:2. Za domácí vstřelil oba góly Zahustel, za Baník se prosadili Szotkowski a Matěj. Loučím se s vámi a přeji pěkný zbytek dne. (15:54:57)

90+1

90+1
    Domácí reklamují ruku ve vápně, ale neuspěli.

90+1
    Festival lehkých ztrát, domácí se znovu připravili o balon.

90
    Nastavovat se bude jedna minuta.

90
    Rozběhla se poslední minuta základního časového rámce.

88
    Vukadinovič to vzal na sebe, ale jeho dalekonosný pokus mířil do středu branky.

87
    Adam Lacek fauloval poblíž půlící čáry a sudí Franěk neváhal vytáhnout ze své náprsní kapsy žlutý kartonek.

86
    Mladoboleslavští fotbalisté založili další nepřesnou akci. Čas se pomalu chýlí k devadesáté minutě...

85
    Jeden z hráčů Baníku zahrál míč rukou. Domácí si berou míč k rozehrávce.

84
    Lackovi první dotek s míčem na hřišti nevyšel, jeho pas byl příliš dlouhý pro Miljana Vukadinoviče.

83
    Adam Lacek na hrací ploše nahradí Edwinga Kevina Malponga.

82
    Vukadinovičovi jeho klička vůbec nevyšla.

80
    Radim Čech střídá Marka Szotkowského v sestavě hostí.

79
    Vukadinovič svou aktivitou vybojoval rohový kop.

78
    Zahustel byl odstrčen Celbou, ale domácí vrací hru k nelibosti diváků až k Hankičovi.

77
    Jejich tlak ale vyústil pouze v další nepřesnou střelu.

76
    Kozma se dopustil faulu poblíž půlící čáry. Větší snahu o tři body v posledních minutách utkání vykazují hosté z Ostravy.