Liberec – Jihlava 2:2 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Brno – Příbram 1:0 (kon.)
Sparta – Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Ostrava – Jablonec 1:2 (kon.)
FK Teplice
1:0 (0:0)
FK Dukla Praha
Sobota 22.11.2014, 17:00 • Na Stínadlech, Teplice • Synot liga

Teplice v kvalitním utkání předčily Duklu Praha 1:0, když si vítěznou trefu z penalty připsal Jan Krob v 54. minutě. Teplice byly přece jen o něco lepší a v tabulce přeskakují právě svého dnešního soupeře i Baník Ostrava. (18:59:11)

90+4

90+4
    Po standardce ještě střílel Čajič, ale Grigar chytá!

90+4
    Žlutou kartu dostává Jan Krob (FK Teplice).

90+3
    Dukla v náporu, ale hraje se už přes čas.

90+2
    Grigar (TEP) za zdržování hry dostává žlutou kartu.

90
    Sudí Královec nastavuje tři minuty.

89
    Gedeon vypálil z první a jen těsně minul branku!

88
    Na trávníku zůstal Takács, ale už je v pořádku.

87
    Dukla se v závěru tlačí do útoku, Teplice čekají ještě perné závěrečné minuty.

86
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Franci Litsingi, přichází Ivo Táborský.

85
    Čajič byl u zrodu akce, na jejímž konci byl Krmenčík, který dělovkou pálil na Grigara a jen výtěčný zákrok teplického brankáře zachránil domácí.

83
    Exteplické střídání. Mareše nahradil Čajič. Oba hráči Dukly v minulosti působili v Teplicích.

81
    Ljevakovič potáhl míč a nacentroval, následně ale Teplice míč ztratily.

80
    Beauguelův přízemní centr nakonec skončil v zámezí. Grigar bude vykopávat.

78
    Po předchozí šanci Dukla zahrávala roh, ale u tyče si Grigar míč pohlídal.

77
    Dukla mohla vyrovnat, ve velké šanci Krmenčíka vychytal Grigar!

76
    Střídání na straně Teplic, Nivalda nahradil Alen Melunovič. Ten už v Teplicích v minulosti působil a nyní se tak překvapivě vrací na místo činu, kde to dobře zná.